Idec FC6A-C40R1CE FC6A Series CPU modul 24 V/DC
- Kataloški br:
- 3395411 - 62
- Oznaka:
- FC6A-C40R1CE
- EAN:
- 2050012109060
- Kataloški br:
- 3395411 - 62
- Oznaka:
- FC6A-C40R1CE
- EAN:
- 2050012109060
Idec FC6A-C40R1CE FC6A Series CPU modul 24 V/DC
1,465.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,465.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Modbus
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CPU modul |
| Proizvođač-br. dijela | FC6A-C40R1CE |
| Radni napon | 24 V/DC |
| Tip | FC6A Series |
| Broj analognih ulaza maks. | 1 |
| dim. | (D x Š) 163 mm x 90 mm |
| Broj relejnih izlaza maks. | 16 |
| Broj digitalnih ulaza maks. | 24 |
| Rezolucija | 10 bita |
| Pogonski napon | 20.8 - 28.8 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 28.8 V/DC |
| min. pogonski napon | 20.8 V/DC |
| Trajna struja | 2 A |
| Prikaz | da |
| Zvučne smetnje | Kompatibilnost s IEC/EN61131-2, Zonom B |
| Montaža | DIN šina, direktna |
| Širina | 90 mm |
| Dužina | 163 mm |
| Programska memorija | 384 kB |
| Sučelja | mini B USB utikač Ethernet utor za SD karticu |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Serija | FC6A |
| Maks. temperatura okoline | -25 °C |
| Min. temperatura okoline | 65 °C |
Opis
Opis
Relej 24VDC za CPU 40 ulaza/izlaza
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Utikač, baterija s držačem, priključni kabel analogni ulaz
Sistemski zahtjevi
- min. računalo s Windowsima 10
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.