Idec HW Emergency Stop Series prekidač za isključivanje u nuždi 600 V 10 A IP65 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395437 - 62
- Oznaka:
- HW1B-V402R
- Kataloški br:
- 3395437 - 62
- Oznaka:
- HW1B-V402R
Idec HW Emergency Stop Series prekidač za isključivanje u nuždi 600 V 10 A IP65 1 kom.
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prekidač za isključivanje u nuždi |
| Radna snaga | 50 N |
| Boja | crvena crna |
| Ugardbeni Ø | 22.3 mm |
| Težina | 79 g |
| Mehanički vijek trajanja | najmanje 500.000 misija |
| Električni vijek trajanja | najmanje 500.000 misija |
| Sklopni napon | 600 V |
| Prebacivanje struje (maks.) | 10 A |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Tip | HW Emergency Stop Series |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
HW serija za zaustavljanje u nuždi
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.