Idec HW1Z Series element zujala bijela, crvena 12 V/DC, 24 V/DC 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395438 - 62
- Oznaka:
- HW1Z-P1F2PQ4R
- Kataloški br:
- 3395438 - 62
- Oznaka:
- HW1Z-P1F2PQ4R
Idec HW1Z Series element zujala bijela, crvena 12 V/DC, 24 V/DC 1 kom.
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Ø x D) 33.3 mm x 27.8 mm |
| Boja | bijela crvena |
| Promjer | 33.3 mm |
| Dužina | 27.8 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 IP54 IP40 |
| Priključak | Push-In stezaljka |
| Tip | HW1Z Series |
| Radni napon | 12 V/DC24 V/DC |
| RoHS-konforno | Da |
| Maks. temperatura | 50 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Težina | 17 g |
| Vrsta proizvoda | element zujala |
Opis
Opis
HW1Z 22 mm zujalica
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- crvena LED lampica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.