Idec LB Series svjetlosni signalizator crna, crvena 24 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395443 - 62
- Oznaka:
- LB6MP-1T04PW
- Kataloški br:
- 3395443 - 62
- Oznaka:
- LB6MP-1T04PW
Idec LB Series svjetlosni signalizator crna, crvena 24 V 1 kom.
93.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
93.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Ø x D) 22 mm x 36.9 mm |
| Boja | crna crvena |
| Promjer | 22 mm |
| Dužina | 36.9 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 IP54 IP40 |
| Priključak | lem |
| Tip | LB Series |
| Radni napon | 24 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Težina | 15 g |
| Vrsta proizvoda | svjetlosni signalizator |
Opis
Opis
Pilotna lampica serije LB
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- čisto bijela LED dioda
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.