Idec LB1L-M1T64G LB Series tipkalo 24 V 100 mA 1 x off/(on) zadržava položaj zelena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395440 - 62
- Oznaka:
- LB1L-M1T64G
- EAN:
- 2050012109350
- Kataloški br:
- 3395440 - 62
- Oznaka:
- LB1L-M1T64G
- EAN:
- 2050012109350
Idec LB1L-M1T64G LB Series tipkalo 24 V 100 mA 1 x off/(on) zadržava položaj zelena 1 kom.
53.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
53.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkalo |
| Boja kućišta/gumba | zelena |
| Funkcija | zadržava položaj |
| Vrsta osvjetljenja | LED |
| Način pričvršćivanja | Otvor za montažu |
| Boja svjetla | zelena |
| Vrsta | LED |
| Tip tipkala | Tipkalo |
| Položaj prebacivanja | 1 x off/(on) |
| Materijal | plastika |
| Kontaktni otpor | Maksimalno 50 mΩ |
| Prolazni otpor | Minimalno 100 MΩ Ω |
| Sklopni napon | 24 V |
| Prebacivanje struje (maks.) | 100 mA |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Mehanički vijek trajanja | min. 1 milijun oklada |
| Ugardbeni Ø | 16 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | LB Series |
Opis
Opis
Osvijetljeni gumb
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.