Idec PS5R-VC24 DIN-napajanje (DIN-letva) 1.3 A Broj izlaza:1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395464 - 62
- Oznaka:
- PS5R-VC24
- EAN:
- 2050012110592
- Kataloški br:
- 3395464 - 62
- Oznaka:
- PS5R-VC24
- EAN:
- 2050012110592
Idec PS5R-VC24 DIN-napajanje (DIN-letva) 1.3 A Broj izlaza:1 x Content 1 kom.
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 30 vata 24 volta
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DIN-napajanje (DIN-letva) |
| Ulazi | 1 |
| Ulazni napon | 85-264 V AC/100-370 V DC |
| Izlazna struja maks. | 1.3 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.3 A |
| Broj izlaza | 1 x |
| dim. | (D x Š x V) 150 x 50 x 35 mm |
| Težina | 150 g |
| Radna temperatura (min.) (sniženje) | -25 °C |
| Proizvođač-br. dijela | PS5R-VC24 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 50 mm |
| Visina | 35 mm |
| Dužina | 150 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | PS5R-V Series |
Opis
Opis
Kompaktna serija PS5R-V
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.