Idec RF1 Series poklopac 250 V/AC, 250 V/DC 6 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395468 - 62
- Oznaka:
- RF1V-2A2BL-D48
- Kataloški br:
- 3395468 - 62
- Oznaka:
- RF1V-2A2BL-D48
Idec RF1 Series poklopac 250 V/AC, 250 V/DC 6 A 1 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mehanizam prisilnog kontakta (EN61810-3)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | poklopac |
| Tip | RF1 Series |
| Nazivni napon svitka | 250 V/AC250 V/DC |
| Odzivni napon (min.) | 187 V/AC187 V/DC |
| Radni napon (maks.) | 275 V/AC275 V/DC |
| Otpornost (svitka) | 6400 Ω |
| Snažna svitka | 1500 VA180 W |
| Kontaktni materijal | AgSnO |
| Preklopni napon (maks.) | 250 V/AC124 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 6 A |
| Maks. rasklopna snaga | 1500 VA180 W |
| Vrijeme odziva | 20 ms |
| Vrijeme opadanja | 20 ms |
| Električni vijek trajanja | najmanje 100.000 operacija pri 1.200/sat |
| Mehanički vijek trajanja | najmanje 10.000.000 operacija pri 10.800/sat |
| Vrsta zaštite | RT III |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Težina | 20 g |
| Boja | žuta (neprozirna) |
| Dužina | 40 mm |
| Širina | 13 mm |
| Visina | 24 mm |
| dim. | (D x Š x V) 40 x 13 x 24 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Prisilno vođeni releji s LED-om
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.