Idec RH Series industrijski relej Nazivni napon: 24 V/DC Prebacivanje struje (maks.): 10 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395472 - 62
- Oznaka:
- RH2B-ULDC24
- Kataloški br:
- 3395472 - 62
- Oznaka:
- RH2B-ULDC24
Idec RH Series industrijski relej Nazivni napon: 24 V/DC Prebacivanje struje (maks.): 10 A 1 kom.
24.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | industrijski relej |
| Tip | RH Series |
| Boja | žuta (neprozirna) |
| Odzivni napon (min.) | 19.2 V/DC |
| Radni napon (maks.) | 26.4 V/DC |
| Vrijeme odziva | 20 ms |
| Vrijeme opadanja | 20 ms |
| Kontaktni materijal | srebro-kadmijev oksid |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Preklopni napon (maks.) | 220 V/AC30 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 10 A |
| Maks. rasklopna snaga | 1650 VA300 W |
| Električni vijek trajanja | najmanje 500.000 upotreba za kontakt srebro-kadmijev oksid, najmanje 300.000 za kontakt bez kadmija |
| Mehanički vijek trajanja | najmanje 300.000 misija |
| Otpornost (svitka) | 640 Ω |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Maks. temperatura | 50 °C |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Dužina | 27.5 mm |
| Širina | 21 mm |
| Visina | 35.6 mm |
| dim. | (D x Š x V) 27.5 x 21 x 35.6 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Težina | 37 g |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
DPDT relej s indikatorom i diodom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.