Idec RJ Series industrijski relej Nazivni napon: 24 V/DC Prebacivanje struje (maks.): 12 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395476 - 62
- Oznaka:
- RJ1S-CLD-D24
- Kataloški br:
- 3395476 - 62
- Oznaka:
- RJ1S-CLD-D24
Idec RJ Series industrijski relej Nazivni napon: 24 V/DC Prebacivanje struje (maks.): 12 A 1 kom.
14.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | industrijski relej |
| Tip | RJ Series |
| Boja | žuta (neprozirna) |
| Odzivni napon (min.) | 19.2 V/DC |
| Radni napon (maks.) | 26.4 V/DC |
| Vrijeme odziva | 15 ms |
| Vrijeme opadanja | 10 ms |
| Kontaktni materijal | srebro, nikalj |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Preklopni napon (maks.) | 250 V/AC125 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 12 A |
| Maks. rasklopna snaga | 3000 VA360 W |
| Električni vijek trajanja | najmanje 100.000 misija |
| Mehanički vijek trajanja | najmanje 50.000.000 misija |
| Otpornost (svitka) | 1080 Ω |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Maks. temperatura | 70 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Dužina | 31.1 mm |
| Širina | 12.7 mm |
| Visina | 28.8 mm |
| dim. | (D x Š x V) 31.1 x 12.7 x 28.8 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Težina | 19 g |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
SPDT relej s LED indikatorom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.