Idec RU Series industrijski relej Nazivni napon: 220 V/AC Prebacivanje struje (maks.): 6 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395486 - 62
- Oznaka:
- RU4S-A220
- Kataloški br:
- 3395486 - 62
- Oznaka:
- RU4S-A220
Idec RU Series industrijski relej Nazivni napon: 220 V/AC Prebacivanje struje (maks.): 6 A 1 kom.
18.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | industrijski relej |
| Tip | RU Series |
| Boja | žuta (neprozirna) |
| Odzivni napon (min.) | 176 V/AC |
| Radni napon (maks.) | 242 V/AC |
| Vrijeme odziva | 20 ms |
| Vrijeme opadanja | 20 ms |
| Kontaktni materijal | srebro, pozlaćeno |
| Nazivni napon | 220 V/AC |
| Preklopni napon (maks.) | 250 V/AC110 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 6 A |
| Maks. rasklopna snaga | 1500 VA180 W |
| Električni vijek trajanja | najmanje 50.000 misija |
| Mehanički vijek trajanja | 50.000.000 misija |
| Otpornost (svitka) | 14080 Ω |
| Maks. temperatura | 70 °C |
| Min. temperatura | -55 °C |
| Dužina | 27.5 mm |
| Širina | 21.0 mm |
| Visina | 35.0 mm |
| dim. | (D x Š x V) 27.5 x 21.0 x 35.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Težina | 35 g |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
4DPDT relej s utičnim terminalom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.