Idec RV8H Series industrijski relej Nazivni napon: 24 V/AC, 24 V/DC Prebacivanje struje (maks.): 6 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395490 - 62
- Oznaka:
- RV8H-S-AD24
- Kataloški br:
- 3395490 - 62
- Oznaka:
- RV8H-S-AD24
Idec RV8H Series industrijski relej Nazivni napon: 24 V/AC, 24 V/DC Prebacivanje struje (maks.): 6 A 1 kom.
51.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | industrijski relej |
| Tip | RV8H Series |
| Boja | crna |
| Odzivni napon (min.) | 21.6 V/DC |
| Radni napon (maks.) | 26.4 V/DC |
| Vrijeme odziva | 15 ms |
| Vrijeme opadanja | 20 ms |
| Kontaktni materijal | srebrova legura (pozlaćena) |
| Nazivni napon | 24 V/AC24 V/DC |
| Preklopni napon (maks.) | 250 V/AC30 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 6 A |
| Maks. rasklopna snaga | 1500 VA180 W |
| Električni vijek trajanja | najmanje 10.000 - 30.000 misija |
| Mehanički vijek trajanja | najmanje 10.000.000 misija |
| Otpornost (svitka) | 1790 Ω |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Dužina | 93.4 mm |
| Širina | 75.6 mm |
| Visina | 6.1 mm |
| dim. | (D x Š x V) 93.4 x 75.6 x 6.1 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Težina | 26 g |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
RV8 sučelje releja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.