Idec Short Body E-stop prekidač za isključivanje u nuždi 250 V 3 A IP65, IP67, IP69 k (u ugrađenom stanju) 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395518 - 62
- Oznaka:
- XA1E-LV3SG02Q4R
- Kataloški br:
- 3395518 - 62
- Oznaka:
- XA1E-LV3SG02Q4R
Idec Short Body E-stop prekidač za isključivanje u nuždi 250 V 3 A IP65, IP67, IP69 k (u ugrađenom stanju) 1 kom.
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- osvijetljena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prekidač za isključivanje u nuždi |
| Vrsta osvjetljenja | LED |
| Vrsta | LED |
| Boja svjetla | crvena |
| Kontaktni materijal | srebro, pozlaćeno |
| Radna snaga | 50 N |
| Boja | žuta crvena |
| Težina | 15 g |
| Tipka-Ø | 29 mm |
| Mehanički vijek trajanja | najmanje 250.000 misija |
| Električni vijek trajanja | najmanje 100.000 misija |
| Dužina | 48.5 mm |
| Širina | 27.2 mm |
| Promjer | 29 mm |
| Sklopni napon | 250 V |
| Prebacivanje struje (maks.) | 3 A |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | 55 °C |
| Vrsta zaštite | IP65 IP67 IP69 k (u ugrađenom stanju) |
| Tip | Short Body E-stop |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Ø x D) 29 mm x 48.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
E-Stop XA 16 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.