Idec YW Series svjetlosni signalizator žuta, bijela 230 V/AC, 240 V/AC 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395512 - 62
- Oznaka:
- YW1P-1BUQM3PW
- Kataloški br:
- 3395512 - 62
- Oznaka:
- YW1P-1BUQM3PW
Idec YW Series svjetlosni signalizator žuta, bijela 230 V/AC, 240 V/AC 1 kom.
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Ø x D) 29.8 mm x 51.5 mm |
| Boja | žuta bijela |
| Promjer | 29.8 mm |
| Dužina | 51.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 IP20 |
| Tip | YW Series |
| Ugardbeni Ø | 22.3 mm |
| Radni napon | 230 V/AC240 V/AC |
| RoHS-konforno | Da |
| Maks. temperatura | 55 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Težina | 17 g |
| Vrsta proizvoda | svjetlosni signalizator |
Opis
Opis
Pilotna lampica serije YW
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- čisto bijela LED dioda
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.