Idec YW1B-M1E10G YW Series tipkalo 1 x off/(on) zadržava položaj 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395508 - 62
- Oznaka:
- YW1B-M1E10G
- EAN:
- 2050012109916
- Kataloški br:
- 3395508 - 62
- Oznaka:
- YW1B-M1E10G
- EAN:
- 2050012109916
Idec YW1B-M1E10G YW Series tipkalo 1 x off/(on) zadržava položaj 1 kom.
18.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkalo |
| Boja kućišta/gumba | zelena |
| Funkcija | zadržava položaj |
| Način pričvršćivanja | Otvor za montažu |
| Tip tipkala | Tipkalo |
| Položaj prebacivanja | 1 x off/(on) |
| Materijal | plastika |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +55 °C |
| Mehanički vijek trajanja | min. 1 milijun oklada |
| Ugardbeni Ø | 22 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | YW Series |
Opis
Opis
PB PREKIDAČ
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.