Idec YW1K-2AE10 YW Series okretni prekidač 10 A 2 x 90 ° IP20, IP65 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395511 - 62
- Oznaka:
- YW1K-2AE10
- Kataloški br:
- 3395511 - 62
- Oznaka:
- YW1K-2AE10
Idec YW1K-2AE10 YW Series okretni prekidač 10 A 2 x 90 ° IP20, IP65 1 kom.
58.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni prekidač |
| Boja kućišta/gumba | plava boja crna |
| Kut prebacivanja | 2 x 90 ° |
| Vrsta osvjetljenja | bez |
| Materijal | plastika |
| Prebacivanje struje (maks.) | 10 A |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 55 °C |
| Dužina | 94.8 mm |
| Mehanički vijek trajanja | najmanje 250.000 misija |
| Električni vijek trajanja | najmanje 100.000 misija |
| Vrsta zaštite | IP20 IP65 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | YW Series |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
YW serija rotacijskih prekidača s ključem za odabir
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.