IE-FC-SFM-KNOB-4X Weidmüller Sadržaj: kom.
- Kataloški br:
- 2538623 - 62
- Oznaka:
- 2669630000
- EAN:
- 4050118800876
- Kataloški br:
- 2538623 - 62
- Oznaka:
- 2669630000
- EAN:
- 4050118800876
IE-FC-SFM-KNOB-4X Weidmüller Sadržaj: kom.
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | montažna ploča za razvodni ormar |
| dim. | (Š x V) 67 mm x 27.5 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 2669630000 |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1 St. |
| Širina | 67 mm |
| Visina | 27.5 mm |
| Maks. temperatura | +70 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | IE-FC-SFM-KNOB-4X |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.