Iiyama 27" IPS-panel, 3840x2160 UHD, USB-C Dock LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 68.6 cm (27 palac) 16:
- Kataloški br:
- 3330805 - 62
- Oznaka:
- XUB2797UHSNP-B1
- EAN:
- 4948570123810
- Kataloški br:
- 3330805 - 62
- Oznaka:
- XUB2797UHSNP-B1
- EAN:
- 4948570123810
Iiyama 27" IPS-panel, 3840x2160 UHD, USB-C Dock LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 68.6 cm (27 palac) 16:
1,235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) , Vrijeme reakcije: 4 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: DisplayPort, HDMI™
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Zaslon (cm) | 68.5 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 4 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Boja | crna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Glazbena snaga (maks.) | 4 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Širina | 614.5 mm |
| Visina | 547.5 mm |
| Dubina | 209.5 mm |
| Težina | 6.7 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 614.5 x 547.5 x 209.5 mm |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 33 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 209.5 mm |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| HDCP | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Visina uređaja (bez postolja) | 397.5 mm |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Tip | Interno |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
Opis
Opis
Otkrijte XUB2797UHSNP, 27-inčni monitor s 4K IPS tehnologijom, opremljen USB-C priključnom stanicom, KVM sklopkom i RJ45 za LAN povezivost. KVM preklopnik omogućuje spajanje više računala na jednu radnu stanicu. Riješite se dosadnih kabela uz USB-C priključnu stanicu koja prenosi sve podatke (audio i video) dok istovremeno napaja vaše prijenosno računalo. Jednostavno proširite svoju radnu površinu postavljanjem konfiguracije s dva monitora pomoću DisplayPort priključka. Uživajte u preciznim bojama i širokim kutovima gledanja zahvaljujući IPS tehnologiji panela. Iskoristite iznimnu kvalitetu slike u primjenama poput fotografije i web dizajna zahvaljujući 4K rezoluciji i visokom kontrastu. Ergonomski stalak nudi podešavanje visine od 150 mm i funkciju nagiba/okretanja za portretni način rada, optimizirajući udobnost pri radu s opsežnim podacima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)