Iiyama 27" IPS-panel Green Choice, 2560x1440@10 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 B (A - G) 68.6 cm (27 palac) 16:
- Kataloški br:
- 3330803 - 62
- Oznaka:
- XUB2763QSU-B1
- EAN:
- 4948570124282
- Kataloški br:
- 3330803 - 62
- Oznaka:
- XUB2763QSU-B1
- EAN:
- 4948570124282
Iiyama 27" IPS-panel Green Choice, 2560x1440@10 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 B (A - G) 68.6 cm (27 palac) 16:
725.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
725.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) , Vrijeme reakcije: 2 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): B (A - G)Sučelja: DisplayPort, HDMI™
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 2 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Boja | crna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Glazbena snaga (maks.) | 4 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Širina | 613 mm |
| Visina | 547 mm |
| Dubina | 209.5 mm |
| Težina | 6.3 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 613 x 547 x 209.5 mm |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | B (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 14 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 209.5 mm |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1440 Pixel |
| HDCP | da |
| Visina uređaja (bez postolja) | 397.5 mm |
| Tip | Interno |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
Opis
Opis
ProLite XUB2763QSU je pravi izbor za ekološki osviještene ljude koji žele potaknuti napredak prema održivijoj budućnosti. Kako bismo to postigli, ne koristimo nikakvu plastiku za pakiranje ovog proizvoda, a samo kućište izrađeno je od 85% recikliranih materijala. Monitor također ima TCO certifikat i zadovoljava kriterije EPEAT® Silver. Kako bi zaštitio zdravlje vaših očiju, ispunjava certifikate Eye Safe i Eye Comfort. QHD monitor (2560x1440) temelji se na IPS tehnologiji panela i nudi širok kut gledanja i iznimno točne boje. Ergonomski dizajnirano postolje s podesivom visinom od 150 mm jamči optimalnu udobnost korisnika.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)