Iiyama 55" Bonded PCAP Anti-glare Bezel Free 40 Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 139 cm 54
- Kataloški br:
- 3330808 - 62
- Oznaka:
- TF5539AS-B1AG
- EAN:
- 4948570123896
- Kataloški br:
- 3330808 - 62
- Oznaka:
- TF5539AS-B1AG
- EAN:
- 4948570123896
Iiyama 55" Bonded PCAP Anti-glare Bezel Free 40 Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 139 cm 54
8,705.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,705.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 139 cm (54.6 palac)
- Rezolucija prikaza: 3840 x 2160 Pixel
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)
- zaslon osjetljiv na dodir
- Vrijeme rada (ploča): 24/7
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Digital Signage zaslon |
| Zaslon (inči) | 54 palac |
| Određene značajke | zaslon osjetljiv na dodir |
| Tehnologija prikaza | LED |
| Vrijeme rada (ploča) | 24/7 |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Poboljšanje slike | 60 Hz |
| Broj HDMI priključka | 2 |
| Broj USB | 3 x |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ USB |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| VESA standard | 400 x 400 mm |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 1274 x 744.8 x 65.2 mm |
| Širina | 1274 mm |
| Visina | 744.8 mm |
| Dubina | 65.2 mm |
| Težina | 39.6 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 138.7 cm (54.6 palac) |
| Zaslon (cm) | 138.7 cm |
| Zaslon (cm) | 139 cm |
| Zaslon (inči) | 54.6 palac |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 139 W |
| Osobine prikaza | IPS |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| HDCP | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Glazbena snaga (maks.) | 20 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Tip | Interno |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 0 - 40 °C | |
| 40 | |
| da | |
| da | |
| 1209,6 x 680,4 mm | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 47200 cm³ | |
| da | |
| da | |
| 25 % | |
| da | |
| 28 - 160 kHz | |
| da | |
| da | |
| 78 kWh | |
| 2.5 mm | |
| da | |
| 50000 h | |
| da | |
| -20 - 60 °C | |
| 13 | |
| 47.2 kg | |
| da | |
| 3 cm | |
| 3 cm | |
| 3 cm | |
| 4 mm | |
| 121 cm | |
| 68 cm |
Opis
Opis
Doživite interaktivni višenamjenski zaslon koji kombinira najbolje PCAP tehnologije zaslona osjetljivog na dodir sa svestranošću i mogućnostima Android operativnog sustava, a može se jednostavno prilagoditi vašim potrebama izravnom instalacijom aplikacija. Nudi snažno, ali fleksibilno korisničko iskustvo i potiče kreativnu komunikaciju uz prednosti sigurnog i jednostavnog zaslona osjetljivog na dodir. Elegantni dizajn TF5539AS-B1AG s staklom od ruba do ruba prikladan je za integraciju u razna okruženja gdje su potrebni sofisticirani dizajn i funkcionalnost, poput konferencijskih dvorana, trgovina i kioska. Integrirani iiSignage² CMS (sustav za upravljanje sadržajem) pruža vam potpunu sigurnost i kontrolu nad vašim porukama i oglašavanjem. Zahvaljujući aplikaciji EShare, možete bez napora razvijati i učinkovito dijeliti ideje u svojoj tvrtki ili školi. Aplikacija EShare omogućuje vam jednostavno korištenje bežičnih medija, dok funkcija Signal FailOver osigurava da se sadržaj uvijek aktivno prikazuje putem odabranih ulaza. Za jednostavnu integraciju, TF5539AS-B1AG može se opremiti opcionalnim vanjskim nosačima za montažu (OMK4-2).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije daju se bez jamstva. Proizvođač zadržava pravo izmjena dizajna i specifikacija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)