Iiyama 98" 3840x2160, UHD IPS panel, Haze 25%, Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 247.7 cm 9
- Kataloški br:
- 3330810 - 62
- Oznaka:
- LH9875UHS-B2AG
- EAN:
- 4948570124923
- Kataloški br:
- 3330810 - 62
- Oznaka:
- LH9875UHS-B2AG
- EAN:
- 4948570124923
Iiyama 98" 3840x2160, UHD IPS panel, Haze 25%, Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 247.7 cm 9
14,495.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14,495.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 247.7 cm (97.5 palac)
- Rezolucija prikaza: 3840 x 2160 Pixel
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)
- Vrijeme rada (ploča): 24/7
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Digital Signage zaslon |
| Zaslon (inči) | 97 palac |
| Tehnologija prikaza | LED |
| Vrijeme rada (ploča) | 24/7 |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Poboljšanje slike | 60 Hz |
| Broj USB | 2 x |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| VESA standard | 800 x 600 mm |
| Boja | crna |
| Širina | 2204.9 mm |
| Visina uređaja (bez postolja) | 101.7 mm |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 1260.4 mm |
| Težina (bez postolja) | 77.8 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 247.7 cm (97.5 palac) |
| Zaslon (cm) | 247.7 cm |
| Zaslon (cm) | 247.7 cm |
| Zaslon (inči) | 97.5 palac |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 173 W |
| Osobine prikaza | IPS |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 3 x |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| HDCP | da |
| Serija procesora | ARM Cortex |
| Kapacitet pohrane | 32 GB |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Operacijski sustav (verzija) | Android™ 11 |
| Glazbena snaga (maks.) | 32 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Tip | Interno |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Radna memorija | 4 GB |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| WLAN | da |
| da | |
| 1 | |
| 0 - 40 °C | |
| da | |
| da | |
| 2159 x 1214 mm | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 25 % | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 28 - 160 kHz | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 156.6 cm | |
| 2.36 m | |
| 114 cm | |
| 173 kWh | |
| da | |
| 50000 h | |
| -20 - 60 °C | |
| 15 | |
| da | |
| 2.3 cm | |
| 2.33 cm | |
| 2.33 cm | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
Opis
Opis
Odlučite se za dosljedne, neprekidne visoke performanse i pouzdanost s idealnim višenamjenskim rješenjem za signalizaciju za kritična okruženja. Ovaj svijetli zaslon od 500 cd/m² s integriranim operativnim sustavom Android 11, iiSignage² (softver za upravljanje sadržajem), Signal FailOver i EShare nudi jednostavno korisničko iskustvo koje stvaranje, upravljanje i dijeljenje sadržaja čini lakim. OPS PC utor nudi ugrađenu PC opciju za apsolutnu fleksibilnost, sigurnost i kontrolu. LH9875UHS-B2AG podržava WLAN i stoga je spreman za daljinski prijenos sadržaja putem vaše mreže ili se možete odlučiti za LAN upravljanje. Svestrana orijentacija, elegantan dizajn i pouzdanost 24/7 osiguravaju besprijekornu integraciju u bilo koje poslovno okruženje. Bilo da se radi o maloprodaji, poslovanju, ugostiteljstvu ili obrazovanju - LH9875UHS-B2AG će nesumnjivo osvojiti vašu publiku i ostaviti trajan dojam.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije daju se bez jamstva. Proizvođač zadržava pravo izmjena dizajna i specifikacija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)