Iiyama G-Master Red Eagle GCB3280QSU-B2 ekran za igranje
- Kataloški br:
- 3389032 - 62
- Oznaka:
- GCB3280QSU-B2
- EAN:
- 4948570125388
- Kataloški br:
- 3389032 - 62
- Oznaka:
- GCB3280QSU-B2
- EAN:
- 4948570125388
Iiyama G-Master Red Eagle GCB3280QSU-B2 ekran za igranje
1,135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 80 cm (31.5 palac) QHD, 2560 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 0.2 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, slušalice (3.5 mm jack), USB;redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, Kensington brava, priključak za slušalice, nagibni, ugređeni zvučnici, zakrivljen zaslon, podesiva visina, okretni
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ekran za igranje |
| Rezolucija (maks.) | 2560 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (inči) | 31.5 palac |
| Zaslon (inči) | 31 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | VA LED |
| frekvencija slike | 180 Hz |
| Vrijeme reakcije | 0.2 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 80000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 3000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.272 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort slušalice (3.5 mm jack) USB |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB 3.2 | 4 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija Kensington brava priključak za slušalice nagibni ugređeni zvučnici zakrivljen zaslon podesiva visina okretni |
| Glazbena snaga (maks.) | 4 W |
| Nagibni kut | -5/+23 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 89 ° |
| Premaz zaslona | mat |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD Adaptive-Sync |
| Zakrivljeni ekran | da |
| Zakrivljenost zaslona | 1500R |
| Širina | 710 mm |
| Visina | 473 mm |
| Dubina | 290 mm |
| Težina | 9 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| dim. | (Š x V x D) 710 x 473 x 290 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib visina okretanje |
| OSD jezici | Engleski Njemački Francuski Talijanski Poljski Ruski Španjolski Nizozemski Japanski Češki |
| veličina zaslona | 30 palac - 32 palac |
| Vrsta prikaza | nereflektirajući |
| Područje primjene | igre media |
| Razlučivost zaslona | QHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 80 cm (31.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 28 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 44 W |
Opis
Opis
Potpuno uronite u igru uz Red Eagle GCB3280QSU zakrivljeni monitor s brzinom osvježavanja od 180Hz
VA panel sa zakrivljenošću od 1500R, brzinom osvježavanja od 180Hz, vremenom odziva MPRT od 0,2 ms i rezolucijom od 2560 x 1440px nudi impresivno iskustvo igranja i jamči izvrsnu kvalitetu slike. Postolje podesivo po visini osigurava da se položaj ekrana može jednostavno prilagoditi vašim potrebama. Uz pomoć postavki zaslona, unaprijed postavljenih i prilagođenih načina igre, kao i funkcije Black Tuner, uvijek imate potpunu kontrolu, čak i u vrlo mračnim scenama igre, tako da vam ne promaknu ni najsitniji detalji.
ZAKRIVLJENI DIZAJN 1500R
Zakrivljeni dizajn sa zakrivljenošću zaslona od 1500R, inspiriran zakrivljenošću ljudskog oka, jamči izvrsnu kvalitetu slike te udobno i vrlo realistično iskustvo igranja tako da se možete doista uroniti u igru.
180 Hz i 0,2 ms MPRT
Uz brzinu osvježavanja od 180 Hz i vrijeme odziva od 0,2 ms, snaga je s vama! Donesite odluke u djeliću sekunde, slike se uvijek prikazuju u oštroj kvaliteti.
VA PANEL TEHNOLOGIJA
Tehnologija VA panela jamči izvrstan omjer kontrasta, koji čini jasno vidljivim sve nijanse između svijetlih i tamnih boja.
Crni tuner
Korisnik može prilagoditi svjetlinu i tamne sjene pomoću Black Tunera tako da bolja vidljivost u sjenovitim područjima pomaže ranijem otkrivanju neprijatelja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
VA panel sa zakrivljenošću od 1500R, brzinom osvježavanja od 180Hz, vremenom odziva MPRT od 0,2 ms i rezolucijom od 2560 x 1440px nudi impresivno iskustvo igranja i jamči izvrsnu kvalitetu slike. Postolje podesivo po visini osigurava da se položaj ekrana može jednostavno prilagoditi vašim potrebama. Uz pomoć postavki zaslona, unaprijed postavljenih i prilagođenih načina igre, kao i funkcije Black Tuner, uvijek imate potpunu kontrolu, čak i u vrlo mračnim scenama igre, tako da vam ne promaknu ni najsitniji detalji.
ZAKRIVLJENI DIZAJN 1500R
Zakrivljeni dizajn sa zakrivljenošću zaslona od 1500R, inspiriran zakrivljenošću ljudskog oka, jamči izvrsnu kvalitetu slike te udobno i vrlo realistično iskustvo igranja tako da se možete doista uroniti u igru.
180 Hz i 0,2 ms MPRT
Uz brzinu osvježavanja od 180 Hz i vrijeme odziva od 0,2 ms, snaga je s vama! Donesite odluke u djeliću sekunde, slike se uvijek prikazuju u oštroj kvaliteti.
VA PANEL TEHNOLOGIJA
Tehnologija VA panela jamči izvrstan omjer kontrasta, koji čini jasno vidljivim sve nijanse između svijetlih i tamnih boja.
Crni tuner
Korisnik može prilagoditi svjetlinu i tamne sjene pomoću Black Tunera tako da bolja vidljivost u sjenovitim područjima pomaže ranijem otkrivanju neprijatelja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)