Iiyama LH5575UHS-B2AG Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 139 cm 54.6 palac 3840 x 2160 Pixel
- Kataloški br:
- 3436598 - 62
- Oznaka:
- LH5575UHS-B2AG
- EAN:
- 4948570125258
- Kataloški br:
- 3436598 - 62
- Oznaka:
- LH5575UHS-B2AG
- EAN:
- 4948570125258
Iiyama LH5575UHS-B2AG Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 139 cm 54.6 palac 3840 x 2160 Pixel
3,635.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,635.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 139 cm (54.6 palac)
- Rezolucija prikaza: 3840 x 2160 Pixel
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): G (A - G)
- dizajn bez ventilatora, "Thin bezel" dizajn, Android, funkcija reprodukcije medija, uključen softver, utor za memorijsku karticu, video zid funkcija
- Vrijeme rada (ploča): 24/7
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Digital Signage zaslon |
| Zaslon (inči) | 54 palac |
| Određene značajke | dizajn bez ventilatora "Thin bezel" dizajn Android funkcija reprodukcije medija uključen softver utor za memorijsku karticu video zid funkcija |
| Tehnologija prikaza | LCD |
| Vrijeme rada (ploča) | 24/7 |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1200 : 1 |
| Kut gledanja | 178 ° |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Razmak piksela (H) | 0.315 mm |
| Razmak piksela (V) | 0.315 mm |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Poboljšanje slike | 60 Hz |
| Mrežna-/Internet funkcija | WiFi LAN |
| Nadzor | daljinski upravljač |
| Broj HDMI priključka | 3 |
| Broj USB | 2 x |
| Sučelje | HDMI® ulaz DisplayPort RS232c RJ45 infracrveni audio Line-out RS232c infracrveni USB 2.0 microSD Wifi 802.11ac |
| Napajanje strujom | AC 100 - 240 V |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| VESA standard | 400 x 400 mm |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 1237.5 x 710 x 55 mm |
| Širina | 1237.5 mm |
| Visina | 710 mm |
| Dubina | 55 mm |
| Težina | 15.2 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Zaslon | 138.7 cm (54.6 palac) |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 138.7 cm |
| Zaslon (cm) | 139 cm |
| Zaslon (inči) | 54.6 palac |
| Godišnja potrošnja energije | 127 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 127 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
| Dinamički kontrast | 1200 : 1 |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 3 x |
| Područje primjene | home |
| Određene značajke | ugređeni zvučnici |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
Opis
Opis
Visoke performanse i pouzdanost bez prekida. LH5575UHS je idealno višenamjensko rješenje za digitalnu signalizaciju za kritična okruženja. Profesionalni zaslon velikog formata sa svjetlinom od 500 cd/m² može se koristiti u vodoravnom i okomitom formatu 24 sata dnevno i bez prekida. Njegova svestranost omogućuje jednostavno prilagođavanje zahtjevima prikaza vaše industrije i vašim osobnim potrebama. Pomoću integriranog operativnog sustava Android 11, aplikacije se mogu instalirati izravno na zaslon.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije daju se bez jamstva. Proizvođač zadržava pravo izmjena dizajna i specifikacija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)