Iiyama PROGRAPHIC LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) 68.6 cm (27 palac) 3840 x 2160 piksel 16:9 4 ms USB-
- Kataloški br:
- 3553728 - 62
- Oznaka:
- HB2701UHSNP-B1
- EAN:
- 4948570125401
- Kataloški br:
- 3553728 - 62
- Oznaka:
- HB2701UHSNP-B1
- EAN:
- 4948570125401
Iiyama PROGRAPHIC LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) 68.6 cm (27 palac) 3840 x 2160 piksel 16:9 4 ms USB-
2,005.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,005.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) UHD, 3840 x 2160 piksel;Vrijeme reakcije: 4 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): G (A - G)Sučelja: USB-C®, DisplayPort, HDMI™;VESA nosač 100 x 100 mm, UHD rezolucija, okretni, nagibni, pivot funkcija, High Dynamic Range (HDR)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.5 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 4 ms |
| Svjetloća | 450 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 3000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.155 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | USB-C® DisplayPort HDMI™ |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | VESA nosač 100 x 100 mm UHD rezolucija okretni nagibni pivot funkcija High Dynamic Range (HDR) |
| Glazbena snaga (maks.) | 4 W |
| Nagibni kut | -5/+23 |
| Podešavanje visine | 150 mm |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | mat |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| HDR certificiranje | VESA DisplayHDR 400 |
| Širina | 614 mm |
| Visina | 544 mm |
| Dubina | 224.5 mm |
| Težina | 6.7 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 614 x 544 x 224.5 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | visina nagib Pivot (rotacija) okretanje |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | 16:9 |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | UHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | 4K (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 27 W |
| Osobine prikaza | IPS Black |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| HDCP | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Visina uređaja (bez postolja) | 404 mm |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Tip | Interno |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| 2 | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 8 Bit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 3 | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| 15 cm | |
| da | |
| 100 % | |
| da | |
| da | |
| 72 % | |
| 30 - 140 kHz | |
| da | |
| da | |
| 96 W | |
| 99 % | |
| 1 | |
| 1 | |
| 27 kWh | |
| 37 kWh | |
| 1 | |
| da | |
| 10 - 80 % | |
| da | |
| -20 - 60 °C | |
| 9.7 kg | |
| da | |
| 40 - 60 Hz | |
| 59.7 cm | |
| 33.6 cm | |
| da |
Opis
Opis
Radite s povjerenjem na 27" (68,6 cm) ProGraphic HB2701, 4K UHD monitoru dizajniranom za dizajnere, fotografe i kreatore sadržaja kojima je potrebna beskompromisna vizualna jasnoća.
Zahvaljujući IPS Black 2.0 tehnologiji, nudi dublji kontrast i bogatije crne nijanse, tako da se svaka sjena i svaki detalj prikazuju s preciznošću koja oduzima dah.
S 99%-tnom pokrivenošću DCI-P3 prostora boja i Pantone validiranom točnošću boja, vaš se rad može besprijekorno prenijeti na tiskarske, video i digitalne platforme. AGLR antirefleksni premaz minimizira refleksije, omogućujući vam potpunu koncentraciju i u svijetlom studiju i u tamnom radnom prostoru. Zahvaljujući ovim naprednim značajkama, možete u potpunosti osloboditi svoju kreativnost i vještine.
Dizajniran za produktivnost, HB2701 ima postolje podesivo po visini od 150 mm, USB-C priključnu stanicu i integrirani KVM prekidač, pružajući vam čisto, povezano okruženje za jednostavnu multitasking vježbu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zahvaljujući IPS Black 2.0 tehnologiji, nudi dublji kontrast i bogatije crne nijanse, tako da se svaka sjena i svaki detalj prikazuju s preciznošću koja oduzima dah.
S 99%-tnom pokrivenošću DCI-P3 prostora boja i Pantone validiranom točnošću boja, vaš se rad može besprijekorno prenijeti na tiskarske, video i digitalne platforme. AGLR antirefleksni premaz minimizira refleksije, omogućujući vam potpunu koncentraciju i u svijetlom studiju i u tamnom radnom prostoru. Zahvaljujući ovim naprednim značajkama, možete u potpunosti osloboditi svoju kreativnost i vještine.
Dizajniran za produktivnost, HB2701 ima postolje podesivo po visini od 150 mm, USB-C priključnu stanicu i integrirani KVM prekidač, pružajući vam čisto, povezano okruženje za jednostavnu multitasking vježbu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)