Iiyama ProLite B1980S-B1 LED zaslon
- Kataloški br:
- 3389034 - 62
- Oznaka:
- B1980S-B1
- EAN:
- 4948570125425
- Kataloški br:
- 3389034 - 62
- Oznaka:
- B1980S-B1
- EAN:
- 4948570125425
Iiyama ProLite B1980S-B1 LED zaslon
610.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
610.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 48.3 cm (19 palac) HD, 1280 x 1024 piksel;Vrijeme reakcije: 3 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): D (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort;redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, Kensington brava, nagibni, ugređeni zvučnici
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1280 x 1024 piksel |
| Zaslon (cm) | 48 cm |
| Zaslon (inči) | 19 palac |
| Zaslon (inči) | 19 palac |
| Format slike | 5:4 |
| Panel tehnologija | TN LCD |
| frekvencija slike | 75 Hz |
| Vrijeme reakcije | 3 ms |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 12000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.294 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija Kensington brava nagibni ugređeni zvučnici |
| Glazbena snaga (maks.) | 4 W |
| Nagibni kut | -5/+23 |
| Podešavanje visine | 150 mm |
| Kut rotacije | 90 ° |
| Zakretni kut | 120 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 170 ° |
| Vert. kut gledanja | 85 ° |
| Premaz zaslona | mat |
| Širina | 411 mm |
| Visina | 402 mm |
| Dubina | 205 mm |
| Težina | 4.5 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| dim. | (Š x V x D) 411 x 402 x 205 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib visina Pivot (rotacija) okretanje |
| OSD jezici | Engleski Njemački Francuski Talijanski Poljski Ruski Španjolski Nizozemski Japanski Češki |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Zaslon | 48.3 cm (19 palac) |
| Zaslon (cm) | 48.3 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 11 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 12 W |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Ovaj monitor s LED pozadinskim osvjetljenjem, podešavanjem visine od 150 mm i funkcijom zakretanja daje vam mogućnost savršenog postavljanja zaslona za ergonomski položaj i optimalnu udobnost gledanja. Uz MPRT vrijeme odziva od 3 ms i visoke vrijednosti kontrasta, B1980S idealan je za širok raspon poslovnih aplikacija. Funkcije sRGB i gama korekcije osiguravaju precizno podešavanje čak i najfinijih nijansi boja. Osim toga, monitor je opremljen integriranim zvučnicima za dodatnu udobnost.
HAS + Pivot (rotacija na obje strane)
S postoljem podesivim po visini možete stvoriti ergonomski radni položaj koji ispunjava sve zdravstvene i sigurnosne zahtjeve. To ne samo da sprječava zdravstvene probleme, već i povećava vašu produktivnost. Uz funkciju zakretanja, zaslon se može rotirati iz pejzažnog u portretni format. Ova značajka može biti korisna ako aplikacija zahtijeva veću visinu nego širinu.
LED pozadinsko osvjetljenje
Tipični CCFL LCD koristi četiri lampe za pozadinsko osvjetljenje. Korištenjem LED dioda značajno se smanjuje potrošnja električne energije, smanjuje emisija CO2 i time predstavlja ekološki prihvatljiv proizvod.
ACR
Omjer kontrasta je mjera koja predstavlja maksimalnu relativnu razliku svjetline između crne i bijele.
ACR (Advanced Contrast Ratio) je značajka koja automatski mijenja kontrast i svjetlinu. Za savršene slike prilikom gledanja filmova ili igranja igrica.
VESA
Standard koji vam omogućuje jednostavno pričvršćivanje zidnog ili stolnog nosača.
Zvučnici
Opremljen s dva visokokvalitetna stereo zvučnika.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
HAS + Pivot (rotacija na obje strane)
S postoljem podesivim po visini možete stvoriti ergonomski radni položaj koji ispunjava sve zdravstvene i sigurnosne zahtjeve. To ne samo da sprječava zdravstvene probleme, već i povećava vašu produktivnost. Uz funkciju zakretanja, zaslon se može rotirati iz pejzažnog u portretni format. Ova značajka može biti korisna ako aplikacija zahtijeva veću visinu nego širinu.
LED pozadinsko osvjetljenje
Tipični CCFL LCD koristi četiri lampe za pozadinsko osvjetljenje. Korištenjem LED dioda značajno se smanjuje potrošnja električne energije, smanjuje emisija CO2 i time predstavlja ekološki prihvatljiv proizvod.
ACR
Omjer kontrasta je mjera koja predstavlja maksimalnu relativnu razliku svjetline između crne i bijele.
ACR (Advanced Contrast Ratio) je značajka koja automatski mijenja kontrast i svjetlinu. Za savršene slike prilikom gledanja filmova ili igranja igrica.
VESA
Standard koji vam omogućuje jednostavno pričvršćivanje zidnog ili stolnog nosača.
Zvučnici
Opremljen s dva visokokvalitetna stereo zvučnika.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)