Iiyama ProLite Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 139 cm 55 palac 3840 x 2160 Pixel 24/7
- Kataloški br:
- 3450511 - 62
- Oznaka:
- LH5560UHS-B2AG
- EAN:
- 4948570125685
- Kataloški br:
- 3450511 - 62
- Oznaka:
- LH5560UHS-B2AG
- EAN:
- 4948570125685
Iiyama ProLite Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 139 cm 55 palac 3840 x 2160 Pixel 24/7
3,000.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,000.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 139 cm (55 palac)
- Rezolucija prikaza: 3840 x 2160 Pixel
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)
- "Thin bezel" dizajn, Android, integrirani zvučnici
- Vrijeme rada (ploča): 24/7
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Digital Signage zaslon |
| Zaslon (inči) | 55 palac |
| Određene značajke | "Thin bezel" dizajn Android integrirani zvučnici |
| Tehnologija prikaza | LED |
| Vrijeme rada (ploča) | 24/7 |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 4000 : 1 |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Razmak piksela (H) | 0.315 mm |
| Razmak piksela (V) | 0.315 mm |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Poboljšanje slike | 60 Hz |
| Mrežna-/Internet funkcija | WiFi LAN Android TV |
| WLAN | integriran |
| Nadzor | daljinski upravljač |
| Broj HDMI priključka | 3 |
| Broj USB | 2 x |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| VESA standard | 300 x 400 mm |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 1239.7 x 712.5 x 38.6 mm |
| Širina | 1239.7 mm |
| Visina | 712.5 mm |
| Dubina | 38.6 mm |
| Visina uređaja (bez postolja) | 712.5 mm |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 38.6 mm |
| Težina (bez postolja) | 17.6 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Zaslon | 139.7 cm (55 palac) |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 139.7 cm |
| Zaslon (cm) | 139 cm |
| Zaslon (inči) | 55 palac |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 55 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
| Broj HDMI® | 3 x |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Serija procesora | ARM Cortex |
| Kapacitet pohrane | 16 GB |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Operacijski sustav (verzija) | Android™ 11 |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Vrijeme reakcije | 6.5 ms |
| Radna memorija | 2 GB |
| Procesor / model | A53 |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| WLAN | da |
| da | |
| 0 - 40 °C | |
| da | |
| da | |
| 1209,6 x 680,4 mm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 10 W | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 25 % | |
| da | |
| 28 - 160 kHz | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 50000 h | |
| da | |
| -20 - 60 °C | |
| 15 | |
| 22.9 kg | |
| da | |
| 1.33 cm | |
| 1.33 cm | |
| 1.53 cm | |
| da |
Opis
Opis
Poboljšajte svoju vizualnu komunikaciju s LH5560UHS-B2AG i otvorite nove mogućnosti za svoje poslovanje. Ovaj svijetli zaslon od 500 cd/m² moćan je poslovni alat koji vaše marketinške i komunikacijske mogućnosti podiže na višu razinu. S operativnim sustavom Android 11, iiSignage² (softverom za upravljanje sadržajem), Signal FailOver i EShare značajkama, ovaj zaslon nudi jednostavno korisničko iskustvo koje stvaranje, upravljanje i dijeljenje sadržaja čini lakim.
ELED VA zaslon troši znatno manje energije od DLED IPS zaslona pri istoj svjetlini. Svestrana orijentacija, elegantan dizajn i pouzdanost 24/7 osiguravaju da se zaslon besprijekorno uklapa u svako poslovno okruženje. Bilo da se radi o maloprodaji, korporativnom sektoru, ugostiteljstvu ili obrazovanju, LH5560UHS-B2AG će nesumnjivo osvojiti vašu publiku i ostaviti trajan dojam.
Ovaj tekst je strojno preveden.
ELED VA zaslon troši znatno manje energije od DLED IPS zaslona pri istoj svjetlini. Svestrana orijentacija, elegantan dizajn i pouzdanost 24/7 osiguravaju da se zaslon besprijekorno uklapa u svako poslovno okruženje. Bilo da se radi o maloprodaji, korporativnom sektoru, ugostiteljstvu ili obrazovanju, LH5560UHS-B2AG će nesumnjivo osvojiti vašu publiku i ostaviti trajan dojam.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Mrežni kabel
- HDMI kabel
- RS-232c kabel
- Upute
- Zidni držač
- Upute za uporabu zidnog nosača
- Vijci
- Tipla
- Naljepnice za rupe od vijaka
- 2x AAA baterije
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije daju se bez jamstva. Proizvođač zadržava pravo izmjena dizajna i specifikacija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)