Iiyama ProLite Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 189.3 cm 75 palac 3840 x 2160 Pixel
- Kataloški br:
- 3450521 - 62
- Oznaka:
- TE7515A-B1AG
- EAN:
- 4948570124855
- Kataloški br:
- 3450521 - 62
- Oznaka:
- TE7515A-B1AG
- EAN:
- 4948570124855
Iiyama ProLite Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 189.3 cm 75 palac 3840 x 2160 Pixel
7,615.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,615.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 189.3 cm (75 palac)
- Rezolucija prikaza: 3840 x 2160 Pixel
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): G (A - G)
- "Thin bezel" dizajn, Android, integrirani zvučnici, senzor ambijentalnog svjetla, zaslon osjetljiv na dodir, OPS utor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Digital Signage zaslon |
| Zaslon (inči) | 75 palac |
| Određene značajke | "Thin bezel" dizajn Android integrirani zvučnici senzor ambijentalnog svjetla zaslon osjetljiv na dodir OPS utor |
| Tehnologija prikaza | LED |
| Svjetloća | 550 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1200 : 1 |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Razmak piksela (H) | 0.430 mm |
| Razmak piksela (V) | 0.430 mm |
| Format slike | 16:9 |
| Mrežna-/Internet funkcija | WiFi LAN Bluetooth® |
| WLAN | integriran |
| Nadzor | zaslon osjetljiv na dodir |
| Broj HDMI priključka | 2 |
| Broj USB | 5 x |
| Sučelje | Bluetooth |
| Napajanje strujom | AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| VESA standard | 800 x 400 mm |
| Boja | crna (mat) |
| dim. | (Š x V x D) 1710.2 x 1036.3 x 87.1 mm |
| Širina | 1710.2 mm |
| Visina | 1036.3 mm |
| Dubina | 87.1 mm |
| Težina | 54.6 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Zaslon | 190.5 cm (75 palac) |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 190.5 cm |
| Zaslon (cm) | 189.3 cm |
| Zaslon (inči) | 75 palac |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 216 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
| Dinamički kontrast | 1200 : 1 |
| Broj 10 Gigabit LAN | 2 x |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 3 x |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Određene značajke | ugređeni zvučnici |
| Svjetloća | 550 cd/m² |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Elegancija i funkcionalnost spajaju se u ProLite TE7515A-B1AG. Ovaj 75-inčni (189,3 cm) 4K UHD panel ne samo da pruža preciznost i performanse, već i dodaje vrhunski izgled modernim učionicama i kolaborativnim poslovnim okruženjima.
S prednjom pločom bez gumba (samo diskretni gumb za uključivanje), integriranim držačima za olovke i elegantnim, tkaninom prekrivenim donjim okvirom koji sadrži visokokvalitetne zvučnike usmjerene prema naprijed, TE7515A poboljšava vizualni doživljaj u svakoj prostoriji. To je više od običnog uređaja - to je dio vašeg prostora. U kombinaciji s DeepContrast IR+ tehnologijom s odbacivanjem dlana, zaslon nudi glatko i prirodno pisanje na optički vezanom LCD-u, što eliminira paralaksu kretanja i pruža intuitivno iskustvo pisanja.
Pokretan iiWare 21E sustavom s Androidom 14 (EDLA certifikatom), zaslon se bez napora integrira u Google okruženja. Značajke poput WiFi 6, Bluetooth 5.0, NFC čitača i PIR senzora pokreta pružaju dodatnu povezivost, energetsku učinkovitost i kontrolu pristupa. S iiControl (DMS) i iiShare & EShare (bežično dijeljenje zaslona), TE7515A-B1AG potiče besprijekoran timski rad - bez obzira prezentirate li, podučavate ili razmišljate.
TE7515A-B1AG nije samo interaktivni zaslon, već središnji dio za povezivanje, kreativnost i suradnju, upakiran u sofisticirani, moderni dizajn.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S prednjom pločom bez gumba (samo diskretni gumb za uključivanje), integriranim držačima za olovke i elegantnim, tkaninom prekrivenim donjim okvirom koji sadrži visokokvalitetne zvučnike usmjerene prema naprijed, TE7515A poboljšava vizualni doživljaj u svakoj prostoriji. To je više od običnog uređaja - to je dio vašeg prostora. U kombinaciji s DeepContrast IR+ tehnologijom s odbacivanjem dlana, zaslon nudi glatko i prirodno pisanje na optički vezanom LCD-u, što eliminira paralaksu kretanja i pruža intuitivno iskustvo pisanja.
Pokretan iiWare 21E sustavom s Androidom 14 (EDLA certifikatom), zaslon se bez napora integrira u Google okruženja. Značajke poput WiFi 6, Bluetooth 5.0, NFC čitača i PIR senzora pokreta pružaju dodatnu povezivost, energetsku učinkovitost i kontrolu pristupa. S iiControl (DMS) i iiShare & EShare (bežično dijeljenje zaslona), TE7515A-B1AG potiče besprijekoran timski rad - bez obzira prezentirate li, podučavate ili razmišljate.
TE7515A-B1AG nije samo interaktivni zaslon, već središnji dio za povezivanje, kreativnost i suradnju, upakiran u sofisticirani, moderni dizajn.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Kabel za napajanje (EU 3 m, UK 3 m)
- USB kabel 3 m
- HDMI kabel 3 m
- 4 x olovka za dodir
- Upute
- Zidni nosač (VESA 800x400)
- Nosač za montažu web kamere
- Kabelske vezice (6 komada)
- 2x AAA baterije
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije daju se bez jamstva. Proizvođač zadržava pravo izmjena dizajna i specifikacija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)