Iiyama ProLite Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 247.7 cm 97.5 palac 3840 x 2160 Pixel 18/7
- Kataloški br:
- 3450517 - 62
- Oznaka:
- TE9813A-B1AG
- EAN:
- 4948570124831
- Kataloški br:
- 3450517 - 62
- Oznaka:
- TE9813A-B1AG
- EAN:
- 4948570124831
Iiyama ProLite Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 247.7 cm 97.5 palac 3840 x 2160 Pixel 18/7
16,595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16,595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 247.7 cm (97.5 palac)
- Rezolucija prikaza: 3840 x 2160 Pixel
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): G (A - G)
- "Thin bezel" dizajn, integrirani zvučnici, OPS utor
- Vrijeme rada (ploča): 18/7
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Digital Signage zaslon |
| Zaslon (inči) | 97 palac |
| Određene značajke | "Thin bezel" dizajn integrirani zvučnici OPS utor |
| Vrijeme rada (ploča) | 18/7 |
| Svjetloća | 450 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1200 : 1 |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Razmak piksela (H) | 0.562 mm |
| Razmak piksela (V) | 0.562 mm |
| Format slike | 16:9 |
| Mrežna-/Internet funkcija | WiFi |
| WLAN | integriran |
| Nadzor | daljinski upravljač |
| Broj HDMI priključka | 2 |
| Broj USB | 1 x |
| Sučelje | DisplayPort |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| VESA standard | 800 x 600 mm |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 2235.4 x 1326 x 103 mm |
| Širina | 2235.4 mm |
| Visina | 1326 mm |
| Dubina | 103 mm |
| Visina uređaja (bez postolja) | 1326 mm |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 103 mm |
| Težina (bez postolja) | 109.6 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Zaslon | 247.7 cm (97.5 palac) |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 247.7 cm |
| Zaslon (cm) | 247.7 cm |
| Zaslon (inči) | 97.5 palac |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 303 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
| Osobine prikaza | IPS |
| Broj 10 Gigabit LAN | 2 x |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 3 x |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Broj USB tip A 3.0 | 5 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.2 | 5 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Određene značajke | ugređeni zvučnici |
| Kapacitet pohrane | 128 GB |
| 10/100/1000 MBit/s | 2 x |
| Procesor | 1.4 GHz |
| Svjetloća | 450 cd/m² |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Radna memorija | 8 GB |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| WLAN | da |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| da | |
| 0 - 40 °C | |
| 40 | |
| da | |
| da | |
| 2159 x 1214 mm | |
| da | |
| 2 | |
| 40 W | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| da | |
| 30 - 135 kHz | |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| 303 kWh | |
| 1 mm | |
| 50000 h | |
| da | |
| -20 - 60 °C | |
| 13 | |
| 132.2 kg | |
| da | |
| da | |
| 3.2 mm |
Opis
Opis
TE9813A-B1AG je najsuvremeniji 4K UHD interaktivni zaslon s Google EDLA certifikatom koji redefinira performanse i preciznost. Opremljen LCD zaslonom s nultom razmakom i zračnim spajanjem za uklanjanje paralakse kretanja i PureTouch-IR+ s odbacivanjem dlana, osigurava glatku i preciznu interakciju.
Pokretan iiWare 21E s Androidom 14-EDLA, WiFi 6 s Bluetooth 5.0 povezivošću i iiControl DMS-om, besprijekorno se integrira u vaš ekosustav.
Uživajte u bežičnom dijeljenju i distribuciji sadržaja pomoću intuitivne aplikacije iiShare, potičući produktivno brainstorming i učinkovitu suradnju u vašem poslovanju ili obrazovnoj ustanovi. A zahvaljujući PIR senzoru pokreta, štedite i energiju.
Zbog toga je ovaj zaslon neizostavan kamen temeljac koji preispituje napredak, komunikaciju i suradnju vaše tvrtke ili obrazovne ustanove.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Pokretan iiWare 21E s Androidom 14-EDLA, WiFi 6 s Bluetooth 5.0 povezivošću i iiControl DMS-om, besprijekorno se integrira u vaš ekosustav.
Uživajte u bežičnom dijeljenju i distribuciji sadržaja pomoću intuitivne aplikacije iiShare, potičući produktivno brainstorming i učinkovitu suradnju u vašem poslovanju ili obrazovnoj ustanovi. A zahvaljujući PIR senzoru pokreta, štedite i energiju.
Zbog toga je ovaj zaslon neizostavan kamen temeljac koji preispituje napredak, komunikaciju i suradnju vaše tvrtke ili obrazovne ustanove.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Kabel za napajanje (EU 3 m, UK 3 m)
- USB kabel (3m)
- HDMI kabel (3m)
- Dodirna olovka x4 (vrhovi s dvostrukom funkcijom, antibakterijski premaz)
- Upute (vodič za puštanje u rad, sigurnosne upute)
- Zidni nosač (VESA 600x400)
- Nosač za montažu web kamere
- Daljinsko upravljanje
- 2x AAA baterije
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije daju se bez jamstva. Proizvođač zadržava pravo izmjena dizajna i specifikacija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)