Iiyama ProLite LH3275HS-B1AG Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 80 cm 31.5 palac 1920 x 1080
- Kataloški br:
- 3203095 - 62
- Oznaka:
- LH3275HS-B1AG
- EAN:
- 4948570124220
- Kataloški br:
- 3203095 - 62
- Oznaka:
- LH3275HS-B1AG
- EAN:
- 4948570124220
Iiyama ProLite LH3275HS-B1AG Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 80 cm 31.5 palac 1920 x 1080
1,900.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,900.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 80 cm (31.5 palac)
- Rezolucija prikaza: 1920 x 1080 Pixel
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): G (A - G)
- Android, funkcija protiv izgaranja, interna memorija, integrirani zvučnici, funkcija reprodukcije medija, uključen softver, integrirani media player, dizajn bez ventilatora
- Vrijeme rada (ploča): 24/7
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Digital Signage zaslon |
| Zaslon (inči) | 31 palac |
| Određene značajke | Android funkcija protiv izgaranja interna memorija integrirani zvučnici funkcija reprodukcije medija uključen softver integrirani media player dizajn bez ventilatora |
| Tehnologija prikaza | LCD |
| Vrijeme rada (ploča) | 24/7 |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1200 : 1 |
| Kut gledanja | 178 ° |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razmak piksela (H) | 0.364 mm |
| Razmak piksela (V) | 0.364 mm |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Poboljšanje slike | 60 Hz |
| Mrežna-/Internet funkcija | WiFi LAN |
| WLAN | integriran |
| Nadzor | daljinski upravljač USB |
| Broj HDMI priključka | 2 |
| Broj USB | 2 x |
| Sučelje | HDMI™ USB 2.0 RS232c RJ45 infracrveni audio Line-in audio Line-out |
| Napajanje strujom | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 726 x 422 x 54 mm |
| Širina | 726 mm |
| Visina | 422 mm |
| Dubina | 54 mm |
| Težina | 5.2 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Zaslon | 80 cm (31.5 palac) |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (inči) | 31.5 palac |
| Godišnja potrošnja energije | 46 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 46 W |
| Dinamički kontrast | 1200 : 1 |
| Vrsta prikaza | IPS tehnologija |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Određene značajke | ugređeni zvučnici |
| Glazbena snaga (maks.) | 20 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
Opis
Opis
Odaberite visoku izvedbu i pouzdanost bez prekida uz idealno sveobuhvatno rješenje za označavanje za kritična okruženja. LH3275HS iz iiyame može raditi u pejzažnom ili portretnom načinu rada 24/7 bez prekida. Njegova se svestranost može prilagoditi potrebama zaslona u vašoj industriji. Zahvaljujući integriranom operativnom sustavu Android 11, možete jednostavno prilagoditi zaslon svojim potrebama i instalirati aplikacije izravno na zaslon.
Integrirani iiSignage² (sustav upravljanja sadržajem) daje vam potpunu kontrolu i sigurnost nad vašim porukama i oglašavanjem na daljinu. Funkcija FailOver osigurava da se vaš sadržaj uvijek aktivno prikazuje putem ulaza koje odaberete. Zahvaljujući ugrađenom (i uklonjivom) Wi-Fi modulu, ova serija je spremna za daljinski prijenos sadržaja preko vaše mreže.
Aplikacija EShare donosi ideje bez napora i učinkovitu suradnju u vašu tvrtku ili školu. Bežična zamjena lakša je nego ikada.
OS ANDROID
Zahvaljujući operativnom sustavu Android, aplikacije se lako instaliraju, a zaslon fleksibilno prilagođava vašim potrebama.
IISIGNAGE²
iiSignage² je naša platforma za upravljanje sadržajem za digitalno oglašavanje koja se može koristiti za jednostavno prikazivanje i kontrolu vašeg sadržaja i dovesti do sigurnog upravljanja vašim iiyama zaslonima. Sustav za upravljanje sadržajem (CMS) daje vam potpunu kontrolu nad vašim porukama i oglašavanjem, kojima možete upravljati na daljinu jednostavno i sigurno.
PREKAZ SIGNALA
FailOver je značajka koja automatski otkriva izvore unosa. Ako na standardnom ulazu nema signala, uređaj se automatski prebacuje na sljedeći dostupni ulaz. FailOver omogućuje kupcu da odredi prioritet nizu unosa (uključujući preglednik, Media Player i prilagođeni) i osigurava da je vaš sadržaj uvijek aktivno prikazan.
FULL HD
Slike visoke razlučivosti prikazuju se u razlučivosti od 1920×1080p. Ploča visoke kvalitete nudi višestruko veću površinu za prikaz od standardnog LCD-a. Na primjer, 60% više slikovnog sadržaja u usporedbi s LCD-om rezolucije 1280×1024p.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Integrirani iiSignage² (sustav upravljanja sadržajem) daje vam potpunu kontrolu i sigurnost nad vašim porukama i oglašavanjem na daljinu. Funkcija FailOver osigurava da se vaš sadržaj uvijek aktivno prikazuje putem ulaza koje odaberete. Zahvaljujući ugrađenom (i uklonjivom) Wi-Fi modulu, ova serija je spremna za daljinski prijenos sadržaja preko vaše mreže.
Aplikacija EShare donosi ideje bez napora i učinkovitu suradnju u vašu tvrtku ili školu. Bežična zamjena lakša je nego ikada.
OS ANDROID
Zahvaljujući operativnom sustavu Android, aplikacije se lako instaliraju, a zaslon fleksibilno prilagođava vašim potrebama.
IISIGNAGE²
iiSignage² je naša platforma za upravljanje sadržajem za digitalno oglašavanje koja se može koristiti za jednostavno prikazivanje i kontrolu vašeg sadržaja i dovesti do sigurnog upravljanja vašim iiyama zaslonima. Sustav za upravljanje sadržajem (CMS) daje vam potpunu kontrolu nad vašim porukama i oglašavanjem, kojima možete upravljati na daljinu jednostavno i sigurno.
PREKAZ SIGNALA
FailOver je značajka koja automatski otkriva izvore unosa. Ako na standardnom ulazu nema signala, uređaj se automatski prebacuje na sljedeći dostupni ulaz. FailOver omogućuje kupcu da odredi prioritet nizu unosa (uključujući preglednik, Media Player i prilagođeni) i osigurava da je vaš sadržaj uvijek aktivno prikazan.
FULL HD
Slike visoke razlučivosti prikazuju se u razlučivosti od 1920×1080p. Ploča visoke kvalitete nudi višestruko veću površinu za prikaz od standardnog LCD-a. Na primjer, 60% više slikovnog sadržaja u usporedbi s LCD-om rezolucije 1280×1024p.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)