Iiyama ProLite LH7565UHSB-B1 Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 190.5 cm (75 palac) 3840 x 2
- Kataloški br:
- 3203097 - 62
- Oznaka:
- LH7565UHSB-B1
- EAN:
- 4948570123599
- Kataloški br:
- 3203097 - 62
- Oznaka:
- LH7565UHSB-B1
- EAN:
- 4948570123599
Iiyama ProLite LH7565UHSB-B1 Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 190.5 cm (75 palac) 3840 x 2
5,980.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,980.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 190.5 cm (75 palac)
- Rezolucija prikaza: 3840 x 2160 Pixel, funkcija protiv izgaranja, funkcija reprodukcije medija, integrirani zvučnici, uključen softver, Vrijeme rada (ploča): 24/7
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Digital Signage zaslon |
| Određene značajke | funkcija protiv izgaranja funkcija reprodukcije medija integrirani zvučnici uključen softver |
| Tehnologija prikaza | LCD |
| Vrijeme rada (ploča) | 24/7 |
| Svjetloća | 800 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1200 : 1 |
| Dinamički kontrast | 1200 : 1 |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 89 ° |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Razmak piksela | 0.429 mm |
| Format slike | 16:9 |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Mrežna-/Internet funkcija | LAN WiFi |
| WLAN | integriran |
| Nadzor | daljinski upravljač USB |
| Broj HDMI priključka | 2 |
| Broj USB | 2 x |
| Sučelje | HDMI™ USB DisplayPort RS232c RJ45 audio Line-out audio Line-in infracrveni |
| Napajanje strujom | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| VESA standard | 600 x 400 mm |
| Boja | crna |
| Širina | 1679 mm |
| Visina | 959 mm |
| Dubina | 55 mm |
| Težina | 29 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (Š x V x D) 1679 x 959 x 55 mm |
| Zaslon | 190.5 cm (75 palac) |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 190.5 cm |
| Zaslon (cm) | 189 cm |
| Zaslon (inči) | 75 palac |
| Godišnja potrošnja energije | 107 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 107 W |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Područje primjene | home |
| Određene značajke | ugređeni zvučnici |
| Svjetloća | 800 cd/m² |
Opis
Opis
Profesionalni 74,5" (189 cm) zaslon za digitalne reklame s oštrom 4K UHD rezolucijom i impresivnom svjetlinom od 800 cd/m² za izvanredno jasan i živopisan prikaz
Stvorite dinamičan, dojmljiv sadržaj koji uzbuđuje i osvaja vašu publiku. Živopisnim i svijetlim LH7565UHSB zaslonom sa svjetlinom od 800 cd/m² može se upravljati u pejzažnom ili portretnom formatu 24/7 bez prekida. Njegova svestranost može se prilagoditi potrebama zaslona u vašoj industriji. Zahvaljujući ugrađenom operativnom sustavu Android 11, možete jednostavno prilagoditi zaslon svojim potrebama i s lakoćom pokretati aplikacije trećih strana, uključujući više CMS platformi.
Integrirani iiSignage² (sustav upravljanja sadržajem) daje vam potpunu kontrolu i sigurnost nad vašim porukama i oglašavanjem na daljinu. SDM utor nudi opciju ugrađenog računala za potpunu fleksibilnost, sigurnost i kontrolu, dok značajka FailOver osigurava da se vaš sadržaj uvijek aktivno prikazuje putem odabranih ulaza. Zahvaljujući ugrađenom (i uklonjivom) Wi-Fi modulu, ova serija je spremna za daljinski prijenos sadržaja preko vaše mreže. Unesite ideje bez napora i učinkovitu suradnju u svoju tvrtku ili školu s aplikacijom EShare. Bežična zamjena lakša je nego ikada.
IISIGNAGE²
iiSignage² je naša platforma za upravljanje sadržajem za digitalno oglašavanje koja se može koristiti za jednostavno prikazivanje i kontrolu vašeg sadržaja i dovesti do sigurnog upravljanja vašim iiyama zaslonima. Sustav za upravljanje sadržajem (CMS) daje vam potpunu kontrolu nad vašim porukama i oglašavanjem, kojima možete upravljati na daljinu jednostavno i sigurno.
OS ANDROID
Zahvaljujući operativnom sustavu Android, aplikacije se lako instaliraju, a zaslon fleksibilno prilagođava vašim potrebama.
PREKAZ SIGNALA
FailOver je značajka koja automatski otkriva izvore unosa. Ako na standardnom ulazu nema signala, uređaj se automatski prebacuje na sljedeći dostupni ulaz. FailOver omogućuje kupcu da odredi prioritet nizu unosa (uključujući preglednik, Media Player i prilagođeni) i osigurava da je vaš sadržaj uvijek aktivno prikazan.
24/7
Zasloni su prikladni za kontinuirani rad 24/7.
4K
4K rezolucija s 3840x2160 piksela nudi 4 puta više prostora od usporedivih Full HD zaslona, tako da nude golemu radnu površinu na zaslonu. Zbog visokog DPI-ja (točaka po inču), slike se prikazuju nevjerojatno oštre i jasne.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Stvorite dinamičan, dojmljiv sadržaj koji uzbuđuje i osvaja vašu publiku. Živopisnim i svijetlim LH7565UHSB zaslonom sa svjetlinom od 800 cd/m² može se upravljati u pejzažnom ili portretnom formatu 24/7 bez prekida. Njegova svestranost može se prilagoditi potrebama zaslona u vašoj industriji. Zahvaljujući ugrađenom operativnom sustavu Android 11, možete jednostavno prilagoditi zaslon svojim potrebama i s lakoćom pokretati aplikacije trećih strana, uključujući više CMS platformi.
Integrirani iiSignage² (sustav upravljanja sadržajem) daje vam potpunu kontrolu i sigurnost nad vašim porukama i oglašavanjem na daljinu. SDM utor nudi opciju ugrađenog računala za potpunu fleksibilnost, sigurnost i kontrolu, dok značajka FailOver osigurava da se vaš sadržaj uvijek aktivno prikazuje putem odabranih ulaza. Zahvaljujući ugrađenom (i uklonjivom) Wi-Fi modulu, ova serija je spremna za daljinski prijenos sadržaja preko vaše mreže. Unesite ideje bez napora i učinkovitu suradnju u svoju tvrtku ili školu s aplikacijom EShare. Bežična zamjena lakša je nego ikada.
IISIGNAGE²
iiSignage² je naša platforma za upravljanje sadržajem za digitalno oglašavanje koja se može koristiti za jednostavno prikazivanje i kontrolu vašeg sadržaja i dovesti do sigurnog upravljanja vašim iiyama zaslonima. Sustav za upravljanje sadržajem (CMS) daje vam potpunu kontrolu nad vašim porukama i oglašavanjem, kojima možete upravljati na daljinu jednostavno i sigurno.
OS ANDROID
Zahvaljujući operativnom sustavu Android, aplikacije se lako instaliraju, a zaslon fleksibilno prilagođava vašim potrebama.
PREKAZ SIGNALA
FailOver je značajka koja automatski otkriva izvore unosa. Ako na standardnom ulazu nema signala, uređaj se automatski prebacuje na sljedeći dostupni ulaz. FailOver omogućuje kupcu da odredi prioritet nizu unosa (uključujući preglednik, Media Player i prilagođeni) i osigurava da je vaš sadržaj uvijek aktivno prikazan.
24/7
Zasloni su prikladni za kontinuirani rad 24/7.
4K
4K rezolucija s 3840x2160 piksela nudi 4 puta više prostora od usporedivih Full HD zaslona, tako da nude golemu radnu površinu na zaslonu. Zbog visokog DPI-ja (točaka po inču), slike se prikazuju nevjerojatno oštre i jasne.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)