Iiyama ProLite OTF2216MC-B1 zaslon na dodir Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 55.9 cm (22 palac) 1920 x 1080 pikse
- Kataloški br:
- 3208652 - 62
- Oznaka:
- OTF2216MC-B1
- EAN:
- 4948570123735
- Kataloški br:
- 3208652 - 62
- Oznaka:
- OTF2216MC-B1
- EAN:
- 4948570123735
Iiyama ProLite OTF2216MC-B1 zaslon na dodir Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 55.9 cm (22 palac) 1920 x 1080 pikse
4,005.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,005.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 55.9 cm (22 palac)
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, RJ45, VGA, audio Line-out;Vrijeme reakcije: 25 ms;zaslon na dodir, redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, VESA nosač 100 x 100 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaslon na dodir |
| Format slike | 16:9 |
| Vrijeme reakcije | 25 ms |
| Dinamički kontrast | 5000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 5000 : 1 |
| Svjetloća | 1100 cd/m² |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 89 ° |
| Panel tehnologija | VA LCD |
| Razmak piksela | 0.248 mm |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Bodovi za kontakt | 10 |
| Boja | crna |
| Određene značajke | zaslon na dodir redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija VESA nosač 100 x 100 mm |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort RJ45 VGA audio Line-out |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Širina | 520 mm |
| Visina | 315 mm |
| Dubina | 42 mm |
| dim. | (Š x V x D) 520 x 315 x 42 mm |
| Težina | 4.6 kg |
| Potrošnja energije StandBy | 1.5 W |
| Vrsta prikaza | zaslon na dodir |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Premaz zaslona | mat bez blještavila otpornost na ogrebotine |
| Zaslon | 55.9 cm (22 palac) |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 55.9 cm |
| Zaslon (cm) | 54.6 cm |
| Zaslon (inči) | 22 palac |
| Godišnja potrošnja energije | 16 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 43 W |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
Opis
Opis
ProLite OTF2216MC-B1 ugrađen je u robustan stakleni okvir bez okvira koji jamči visoku izdržljivost i otpornost na ogrebotine, što ga čini savršenim za teške primjene u javnim prostorima. Pejzažna, portretna i okrenuta licem prema gore osiguravaju fleksibilnost za bilo koju vrstu instalacije. Uz svjetlinu do 935 cd/m², prikazani sadržaj je jasno vidljiv čak iu vrlo svijetlim okruženjima. Antirefleksni zaslon je otporan na UV zračenje i IP65 zaštitu, osiguravajući visoku otpornost na sunčevu svjetlost, prašinu i vodu s prednje strane; Osim toga, može raditi na temperaturama od -20˚C do +60˚C. Premaz protiv otisaka prstiju pruža glatkiji dodir. Pouzdano rješenje za mjesta preuzimanja i kioske. Senzor blizine isključuje zaslon kada nitko nije prisutan, senzor ambijentalnog svjetla prilagođava svjetlinu zaslona, a senzor temperature kontrolira brzinu ventilatora za hlađenje, što rezultira uštedom energije i dužim vijekom trajanja proizvoda. ProLite OTF2216MC-B1 može se opremiti zasebno dostupnim nosačima za montažu (OMK3-1) koji olakšavaju instalaciju. Idealno rješenje za sustave kioska, industrijska okruženja, kontrolne sobe i interaktivne multimedijske aplikacije.
VISOKA SVJETLINA
Zaslon nudi svjetlinu do 935 cd/m², tako da je prikazani sadržaj jasno vidljiv čak iu vrlo svijetlim okruženjima.
PAMETNI SENZORI
Senzor blizine isključuje ekran nakon nekog vremena ako ne detektira osobu u blizini, senzor ambijentalnog svjetla prilagođava svjetlinu ekrana kada se ambijentalno svjetlo promijeni, a senzor temperature linearno kontrolira brzinu ventilatora i hladi ekran kada temperatura padne raste, što dovodi do uštede energije i produljuje vijek trajanja proizvoda.
OTPORNOST NA UTJECAJE IZ OKOLIŠA
Monitor nudi sveobuhvatnu zaštitu od različitih uvjeta okoline. Uz otpornost na UV zračenje i IP65 zaštitu, zaštićen je od sunčeve svjetlosti i stoga je otporan na prašinu i vodu s prednje strane. Osim toga, može pouzdano raditi na temperaturama od -20˚C do 60˚C i stoga može izdržati velike temperaturne fluktuacije.
PREMAZ PROTIV OTISAKA PRSTIJU
Ovaj poseban nano premaz osigurava glatko držanje i manji otpor.
To čini zaslon manje statičnim i osjetljivim na prljavštinu, prašinu i otiske prstiju te poboljšava jasnoću sadržaja prikazanog na zaslonu.
NOSAČI OTVORENOG OKVIRA
Ovaj monitor otvorenog okvira može biti opremljen nosačima za ugradnju koji se prodaju zasebno. Oni jamče jednostavnu instalaciju i čine ga idealnim rješenjem za integratore i proizvođače kiosk sustava.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
VISOKA SVJETLINA
Zaslon nudi svjetlinu do 935 cd/m², tako da je prikazani sadržaj jasno vidljiv čak iu vrlo svijetlim okruženjima.
PAMETNI SENZORI
Senzor blizine isključuje ekran nakon nekog vremena ako ne detektira osobu u blizini, senzor ambijentalnog svjetla prilagođava svjetlinu ekrana kada se ambijentalno svjetlo promijeni, a senzor temperature linearno kontrolira brzinu ventilatora i hladi ekran kada temperatura padne raste, što dovodi do uštede energije i produljuje vijek trajanja proizvoda.
OTPORNOST NA UTJECAJE IZ OKOLIŠA
Monitor nudi sveobuhvatnu zaštitu od različitih uvjeta okoline. Uz otpornost na UV zračenje i IP65 zaštitu, zaštićen je od sunčeve svjetlosti i stoga je otporan na prašinu i vodu s prednje strane. Osim toga, može pouzdano raditi na temperaturama od -20˚C do 60˚C i stoga može izdržati velike temperaturne fluktuacije.
PREMAZ PROTIV OTISAKA PRSTIJU
Ovaj poseban nano premaz osigurava glatko držanje i manji otpor.
To čini zaslon manje statičnim i osjetljivim na prljavštinu, prašinu i otiske prstiju te poboljšava jasnoću sadržaja prikazanog na zaslonu.
NOSAČI OTVORENOG OKVIRA
Ovaj monitor otvorenog okvira može biti opremljen nosačima za ugradnju koji se prodaju zasebno. Oni jamče jednostavnu instalaciju i čine ga idealnim rješenjem za integratore i proizvođače kiosk sustava.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)