Iiyama ProLite P1671HSC-B1 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 39.6 cm (15.6 palac) 1920 x 1080 piksel 16:
- Kataloški br:
- 3532506 - 62
- Oznaka:
- P1671HSC-B1
- EAN:
- 4948570126309
- Kataloški br:
- 3532506 - 62
- Oznaka:
- P1671HSC-B1
- EAN:
- 4948570126309
Iiyama ProLite P1671HSC-B1 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 39.6 cm (15.6 palac) 1920 x 1080 piksel 16:
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 39.6 cm (15.6 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 3 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): D (A - G)Sučelja: HDMI™, slušalice (3.5 mm jack), USB-C®;puna HD resolucija, Freesync, ugređeni zvučnici, nagibni
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 39.5 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 3 ms |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 5000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.179 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ slušalice (3.5 mm jack) USB-C® |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Određene značajke | puna HD resolucija Freesync ugređeni zvučnici nagibni |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD FreeSync VESA Adaptive-Sync |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Mogućnost HDR-a | ne |
| Širina | 355.5 mm |
| Visina | 211 mm |
| Dubina | 12 mm |
| Težina | 700 g |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 355.5 x 211 x 12 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Vrsta prikaza | 16:9 |
| Područje primjene | ured |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 8 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 12 mm |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Visina uređaja (bez postolja) | 211 mm |
| Tip | Interno |
| 2 | |
| da | |
| 700 g | |
| 355.5 mm | |
| ne | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| 99 % | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 72 % | |
| 15 - 82 kHz | |
| da | |
| 15 W | |
| da | |
| da | |
| 10 kWh | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 11 | |
| ne | |
| da | |
| 34.4 cm | |
| 19.4 cm |
Opis
Opis
iiyama ProLite P1671HSC-B1 je svestrani 15,6-inčni monitor dizajniran za širok raspon primjena. S izvornom rezolucijom od 1920 x 1080, pruža oštru, jasnu sliku i žive boje, uz podršku od 16,7 milijuna boja. IPS tehnologija poboljšava kutove gledanja za +89/-89 stupnjeva i horizontalno i vertikalno, što ga čini prikladnim za kolaborativne okruženja ili dijeljenje zaslona s drugima. Svojim mat premazom zaslona minimizira refleksije i odsjaje, čime se osigurava poboljšana vidljivost u jarko osvijetljenim okruženjima. Opremljen višestrukim mogućnostima povezivanja, uključujući USB-C, Mini-HDMI i VGA, ovaj monitor nudi fleksibilnost za razne uređaje. Visoka brzina osvježavanja (Hi-FRC) i brzo vrijeme odziva od 3 ms osiguravaju glatke slike i čine ga idealnim za prikaz dinamičkog sadržaja. Energetski učinkovit dizajn, s potrošnjom od samo 10 kWh/1000 h u SDR načinu rada, zadovoljava ekološki prihvatljive standarde i certificiran je prema RoHS, WEEE i ERP standardima. Podešavanje nagiba ovog monitora omogućuje optimalno pozicioniranje za ugodno iskustvo gledanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 39,6 cm (15,6") LED IPS
- Puna HD rezolucija 1920 x 1080 piksela 16:9
- 60 Hz 3 ms 250 cd/m² 1000:1
- AMD FreeSync tehnologija bez treperenja
- D 10 kWh 8 W
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)