Iiyama ProLite T2254MSC zaslon na dodir Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 54.6 cm (21.5 palac) 1920 x 1080 piksel 1
- Kataloški br:
- 3453315 - 62
- Oznaka:
- T2254MSC-B2AG
- EAN:
- 4948570125715
- Kataloški br:
- 3453315 - 62
- Oznaka:
- T2254MSC-B2AG
- EAN:
- 4948570125715
Iiyama ProLite T2254MSC zaslon na dodir Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 54.6 cm (21.5 palac) 1920 x 1080 piksel 1
1,105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 54.6 cm (21.5 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 4 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): D (A - G)Sučelja: DisplayPort;zaslon na dodir
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaslon na dodir |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 54.6 cm |
| Zaslon (inči) | 21.5 palac |
| Zaslon (inči) | 21 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 4 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1300 : 1 |
| Razmak piksela | 0.082 mm |
| Boja | crna (mat) |
| Sučelje | DisplayPort |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.2 | 2 x |
| Određene značajke | zaslon na dodir |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 W |
| Nagibni kut | -5/+90 |
| Podešavanje visine | 112 mm |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Širina | 489 mm |
| Visina | 355 mm |
| Dubina | 241 mm |
| Težina | 4.9 kg |
| Napajanje strujom | AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| dim. | (Š x V x D) 489 x 355 x 241 mm |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Vrsta prikaza | IPS |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Zaslon | 54.6 cm (21.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 54.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 15 W |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Imerzivna interakcija i elegantan dizajn – otkrijte ProLite T2254MSC-B2AG, živopisni 21,5" (54,6 cm) Full HD monitor osjetljiv na dodir dizajniran za iznimna interaktivna iskustva. Uz intuitivnu tehnologiju dodira s 10 točaka (Optical Bonded PCAP) koja osigurava gladak i precizan odziv na dodir i slabu refleksiju svjetla. Osim toga, zaslon je zaštićen od vlage i potencijalne kondenzacije. Zahvaljujući integriranoj podršci za MPP2.0 (Microsoft Pen Protocol), može se koristiti olovka osjetljiva na nagib i pritisak, pružajući prirodno, precizno i intuitivno iskustvo pisanja i crtanja, baš kao olovka na papiru. Živahne boje IPS panela oduševljavaju korisnike preciznom i prirodnom interakcijom iz svakog kuta. Tanak i elegantan dizajn, staklo od ruba do ruba i površina s premazom protiv odsjaja nude izdržljivost i jednostavno čišćenje, što ga čini savršenim za poslovna i komercijalna okruženja, ugostiteljske objekte, zdravstvene ustanove i javne prostore. S prilagodljivom ergonomijom, jasnim upravljanjem kabelima, integriranim zvukom i besprijekornom povezivošću (HDMI, DisplayPort, USB 3.2 hub), idealan je izbor za POS, samouslužna rješenja i interaktivnu signalizaciju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)