Iiyama ProLite TF1615MC-B1 zaslon na dodir Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 39.6 cm (15.6 palac) 1920 x 1080 piks
- Kataloški br:
- 3123520 - 62
- Oznaka:
- TF1615MC-B1
- EAN:
- 4948570121793
- Kataloški br:
- 3123520 - 62
- Oznaka:
- TF1615MC-B1
- EAN:
- 4948570121793
Iiyama ProLite TF1615MC-B1 zaslon na dodir Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 39.6 cm (15.6 palac) 1920 x 1080 piks
1,765.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,765.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 39.6 cm (15.6 palac)
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, VGA, audio Line-out;Vrijeme reakcije: 25 ms;zaslon na dodir, VESA nosač 100 x 100 mm, redukcija plavog svjetla
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaslon na dodir |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 39.5 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 25 ms |
| Svjetloća | 450 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 1000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.179 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort VGA audio Line-out |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Određene značajke | zaslon na dodir VESA nosač 100 x 100 mm redukcija plavog svjetla |
| Potrošnja energije StandBy | 0.3 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | bez blještavila |
| Širina | 399 mm |
| Visina | 246 mm |
| Dubina | 42 mm |
| Težina | 2.5 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| dim. | (Š x V x D) 399 x 246 x 42 mm |
| OSD jezici | Engleski Njemački Francuski Japanski Nizozemski Ruski Talijanski Španjolski |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Vrsta prikaza | zaslon na dodir |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 11 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.5 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 18 W |
Opis
Opis
ProLite TF1615MC-B1 koristi PCAP tehnologiju osjetljivu na dodir i ugrađen je u elegantni stakleni dizajn od ruba do ruba. Zahvaljujući staklenom poklopcu i robusnom okviru, zaslon jamči visoku izdržljivost i otpornost na ogrebotine, što ga čini idealnim za sustave kioska i javne aplikacije. Opremljen brtvom od pjene, uređaj nudi besprijekornu integraciju u sustave kioska. Uz IP65 certifikat, uređaj nudi otpornost na prašinu i vodu tijekom rada. Mogućnosti orijentacije u pejzažnom, portretnom i formatu licem prema gore osiguravaju fleksibilne mogućnosti montaže, a može se opremiti zasebno dostupnim nosačima za montažu (OMK5-1) kako bi instalacija bila lakša. Idealno rješenje za sustave kioska, industrijska okruženja, kontrolne sobe i interaktivne multimedijske aplikacije.
Tehnologija dodira - kapacitivna
Ova tehnologija koristi senzorsku mrežu mikro-finih žica koje su integrirane u staklenu površinu. Dodirom diska mijenjaju se električni signali, a položaj dodira može se izračunati i proslijediti upravljaču. Staklena površina ove tehnologije iznimno je izdržljiva, funkcionalnost dodira ostaje nepromijenjena čak i ako se staklo ogrebe. Nudi savršenu reprodukciju slike i može se njime upravljati prstima (čak i s rukavicama od lateksa) ili magnetskim olovkama.
Dodir kroz staklo
Ovaj dodirni zaslon osjetljiv na dodir pretvara tradicionalne staklene površine u interaktivne zaslone osjetljive na dodir. Savršen za interaktivne izloge, POS ili u restoranima kao digitalni jelovnik.
Pjenasta brtva
Pjenasta brtva oko monitora osigurava besprijekornu integraciju i optimalnu zaštitu od prašine.
Premaz protiv otisaka prstiju
Ovaj poseban nano premaz osigurava glatko držanje i manji otpor.
Nosači za montažu otvorenog okvira
Ovaj monitor otvorenog okvira može biti opremljen nosačima za ugradnju koji se prodaju zasebno. Oni jamče jednostavnu instalaciju i čine ga idealnim rješenjem za integratore i proizvođače kiosk sustava.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehnologija dodira - kapacitivna
Ova tehnologija koristi senzorsku mrežu mikro-finih žica koje su integrirane u staklenu površinu. Dodirom diska mijenjaju se električni signali, a položaj dodira može se izračunati i proslijediti upravljaču. Staklena površina ove tehnologije iznimno je izdržljiva, funkcionalnost dodira ostaje nepromijenjena čak i ako se staklo ogrebe. Nudi savršenu reprodukciju slike i može se njime upravljati prstima (čak i s rukavicama od lateksa) ili magnetskim olovkama.
Dodir kroz staklo
Ovaj dodirni zaslon osjetljiv na dodir pretvara tradicionalne staklene površine u interaktivne zaslone osjetljive na dodir. Savršen za interaktivne izloge, POS ili u restoranima kao digitalni jelovnik.
Pjenasta brtva
Pjenasta brtva oko monitora osigurava besprijekornu integraciju i optimalnu zaštitu od prašine.
Premaz protiv otisaka prstiju
Ovaj poseban nano premaz osigurava glatko držanje i manji otpor.
Nosači za montažu otvorenog okvira
Ovaj monitor otvorenog okvira može biti opremljen nosačima za ugradnju koji se prodaju zasebno. Oni jamče jednostavnu instalaciju i čine ga idealnim rješenjem za integratore i proizvođače kiosk sustava.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Tehnologija dodira - kapacitivna
- Dodir kroz staklo
- Pjenasta brtva
- Premaz protiv otisaka prstiju
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)