Iiyama ProLite TF3215MC-B2 zaslon na dodir Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 80 cm (31.5 palac) 1920 x 1080 piksel
- Kataloški br:
- 3208654 - 62
- Oznaka:
- TF3215MC-B2
- EAN:
- 4948570123667
- Kataloški br:
- 3208654 - 62
- Oznaka:
- TF3215MC-B2
- EAN:
- 4948570123667
Iiyama ProLite TF3215MC-B2 zaslon na dodir Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 80 cm (31.5 palac) 1920 x 1080 piksel
3,495.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,495.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 80 cm (31.5 palac)
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, VGA;Vrijeme reakcije: 8 ms;zaslon na dodir, redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, VESA nosač 100 x 100 mm, IP65 - s prednje strane (zaštita od vode i prašine), kiosk način rada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaslon na dodir |
| Format slike | 16:9 |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Dinamički kontrast | 3000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 3000 : 1 |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 89 ° |
| Panel tehnologija | VA LCD |
| Razmak piksela | 0.364 mm |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Bodovi za kontakt | 30 |
| Boja | crna |
| Određene značajke | zaslon na dodir redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija VESA nosač 100 x 100 mm IP65 - s prednje strane (zaštita od vode i prašine) kiosk način rada |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort VGA |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Širina | 739 mm |
| Visina | 434 mm |
| Dubina | 61 mm |
| dim. | (Š x V x D) 739 x 434 x 61 mm |
| Težina | 10 kg |
| Potrošnja energije StandBy | 1.5 W |
| Vrsta prikaza | zaslon na dodir |
| veličina zaslona | 30 palac - 32 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Premaz zaslona | mat bez blještavila otpornost na ogrebotine |
| Zaslon | 80 cm (31.5 palac) |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (inči) | 31.5 palac |
| Godišnja potrošnja energije | 28 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 32 W |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
Opis
Opis
ProLite TF3215MC-B2 s PCAP tehnologijom dodira u 30 točaka je ugrađeni monitor s privlačnim staklenim dizajnom od ruba do ruba. Zahvaljujući ovoj staklenoj površini u potpunosti bez okvira, jamči visoku izdržljivost i otpornost na ogrebotine, što ga čini savršenim za sustave kioska i užurbane javne primjene. Tehnologija VA panela nudi veći kontrast i tamniju crnu. Opremljen pjenastom brtvom, monitor podržava besprijekornu integraciju, a klasa zaštite IP65 osigurava otpornost na prašinu i vodu s prednje strane. Portretna i pejzažna orijentacija osigurava fleksibilne mogućnosti montaže u radu 24/7 u gotovo svakoj instalaciji. TF3215MC-B2 idealno je rješenje za integratore kioska, industrijska okruženja, kontrolne sobe i interaktivne multimedijske aplikacije.
TEHNOLOGIJA NA DODIR - KAPACITIVNA
Ova tehnologija koristi senzorsku mrežu mikro-finih žica koje su integrirane u staklenu površinu. Dodirom diska mijenjaju se električni signali i položaj dodira može se izračunati i proslijediti upravljaču. Staklena površina ove tehnologije iznimno je izdržljiva, funkcionalnost dodira ostaje nepromijenjena čak i ako se staklo ogrebe. Nudi savršenu reprodukciju slike i može se njime upravljati prstima (čak i s rukavicama od lateksa) ili magnetskim olovkama.
PJENASTA BRTVA
Brtva od pjene (8 mm) oko monitora osigurava besprijekornu integraciju i optimalnu zaštitu od prašine.
BULLET DROP TEST
U testu ispuštanja kuglice, čelična kuglica težine 500 grama ispušta se na zaslon osjetljiv na dodir s visine od 1,3 metra. Ako površina zaslona osjetljivog na dodir ostane neoštećena, zaslon prolazi test ispuštanja kuglice i karakterizira ga visoka otpornost na udarce i izdržljivost.
DODIR KROZ STAKLO
Ovaj dodirni zaslon osjetljiv na dodir pretvara tradicionalne staklene površine u interaktivne zaslone osjetljive na dodir. Savršeno za interaktivne izloge, POS ili u restoranima kao digitalni jelovnik.
24/7
Zasloni su prikladni za kontinuirani rad 24/7.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
TEHNOLOGIJA NA DODIR - KAPACITIVNA
Ova tehnologija koristi senzorsku mrežu mikro-finih žica koje su integrirane u staklenu površinu. Dodirom diska mijenjaju se električni signali i položaj dodira može se izračunati i proslijediti upravljaču. Staklena površina ove tehnologije iznimno je izdržljiva, funkcionalnost dodira ostaje nepromijenjena čak i ako se staklo ogrebe. Nudi savršenu reprodukciju slike i može se njime upravljati prstima (čak i s rukavicama od lateksa) ili magnetskim olovkama.
PJENASTA BRTVA
Brtva od pjene (8 mm) oko monitora osigurava besprijekornu integraciju i optimalnu zaštitu od prašine.
BULLET DROP TEST
U testu ispuštanja kuglice, čelična kuglica težine 500 grama ispušta se na zaslon osjetljiv na dodir s visine od 1,3 metra. Ako površina zaslona osjetljivog na dodir ostane neoštećena, zaslon prolazi test ispuštanja kuglice i karakterizira ga visoka otpornost na udarce i izdržljivost.
DODIR KROZ STAKLO
Ovaj dodirni zaslon osjetljiv na dodir pretvara tradicionalne staklene površine u interaktivne zaslone osjetljive na dodir. Savršeno za interaktivne izloge, POS ili u restoranima kao digitalni jelovnik.
24/7
Zasloni su prikladni za kontinuirani rad 24/7.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)