Iiyama ProLite TW1025LASC-B1PNR zaslon na dodir 25.7 cm (10.1 palac) 1280 x 800 piksel 16:10 25 ms USB 3.2 (gen. 1), RJ4
- Kataloški br:
- 3203091 - 62
- Oznaka:
- TW1025LASC-B1PNR
- EAN:
- 4948570124275
- Kataloški br:
- 3203091 - 62
- Oznaka:
- TW1025LASC-B1PNR
- EAN:
- 4948570124275
Iiyama ProLite TW1025LASC-B1PNR zaslon na dodir 25.7 cm (10.1 palac) 1280 x 800 piksel 16:10 25 ms USB 3.2 (gen. 1), RJ4
1,345.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 25.7 cm (10.1 palac)
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): n.rel. (EENRPS00)Sučelja: USB 3.2 (gen. 1), RJ45, audio Line-out;Vrijeme reakcije: 25 ms;zaslon na dodir, ugređeni zvučnici, zaštitni sloj protiv otisaka prstiju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaslon na dodir |
| Format slike | 16:10 |
| Vrijeme reakcije | 25 ms |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Svjetloća | 450 cd/m² |
| Hor. kut gledanja | 160 ° |
| Vert. kut gledanja | 80 ° |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Razmak piksela | 0.169 mm |
| Bodovi za kontakt | 10 |
| Boja | crna |
| Određene značajke | zaslon na dodir ugređeni zvučnici zaštitni sloj protiv otisaka prstiju |
| Broj USB | 3 x |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) RJ45 audio Line-out |
| Širina | 259 mm |
| Visina | 178 mm |
| Dubina | 28 mm |
| dim. | (Š x V x D) 259 x 178 x 28 mm |
| Težina | 1.1 kg |
| Vrsta prikaza | zaslon na dodir |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Premaz zaslona | mat bez blještavila otpornost na ogrebotine |
| Zaslon | 25.7 cm (10.1 palac) |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 W |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Rezolucija (maks.) | 1280 x 800 piksel |
| Zaslon (cm) | 25.7 cm |
| Zaslon (cm) | 25.5 cm |
| Zaslon (inči) | 10.1 palac |
| Potrošnja struje u pogonu | 18 W |
Opis
Opis
10.1" (25.5 cm) PCAP 10 point monitor osjetljiv na dodir PC s operativnim sustavom Android, napajanjem preko mrežnog kabela, NFC/RFID modulom i RGB LED svjetlosnom trakom
ProLite TW1025LASC-B1PNR Touch Panel PC savršen je izbor za zahtjevna okruženja kao što su sobe za sastanke, informacijski stolovi, evidencija radnog vremena ili druge korporativne i ugostiteljske aplikacije. Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) tehnologija dodira u 10 točaka osigurava besprijekoran i precizan odziv na dodir i manju refleksiju svjetla, a zaslon je zaštićen od vlage. Zahvaljujući unaprijed instaliranom operativnom sustavu Android 12, moguće je personalizirati monitor instaliranjem aplikacija izravno na monitor. Tehnologija Power over Ethernet (POE) omogućuje uspostavljanje podatkovne veze i napajanja putem jednog kabela, pojednostavljujući sve instalacije. Zahvaljujući integriranom NFC/RFID modulu, računalo s dodirnom pločom može se bežično povezati s uređajima ili Oznake komuniciraju u neposrednoj blizini, a RGB LED svjetlosna traka jasno i intuitivno prikazuje status dostupnosti sobe. Zajedno s ugrađenom kamerom od 5 megapiksela, mikrofonom i zvučnicima i mikrofonom, nudi neograničene, interaktivne mogućnosti instalacije.
RGB LED traka svjetla
RGB LED svjetlosna traka jasno i intuitivno pokazuje status dostupnosti prostorije.
NFC & RFID modul
Zahvaljujući NFC/RFID modulu, Touch Panel PC može bežično komunicirati s aktiviranim uređajima ili oznakama u neposrednoj blizini.
Povezivost
RJ45 (LAN) priključak, koji podržava Power over Ethernet (POE) tehnologiju, omogućuje i podatkovnu vezu i napajanje putem jednog kabela, pojednostavljujući instalaciju u područjima gdje bi mnogo kabela smetalo okolini.
Android operativni sustav
Zahvaljujući operativnom sustavu Android, možete jednostavno prilagoditi zaslon svojim potrebama instaliranjem aplikacija izravno na zaslon.
Integrirana web kamera, mikrofon i zvučnici
To čini zaslon savršenim rješenjem za polu- ili potpuno automatizirana rješenja recepcije, omogućujući tvrtkama da prate i upravljaju prometom posjetitelja u dvorani za recepciju bez ugrožavanja sigurnosti zaposlenika, posjetitelja i imovine tvrtke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
ProLite TW1025LASC-B1PNR Touch Panel PC savršen je izbor za zahtjevna okruženja kao što su sobe za sastanke, informacijski stolovi, evidencija radnog vremena ili druge korporativne i ugostiteljske aplikacije. Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) tehnologija dodira u 10 točaka osigurava besprijekoran i precizan odziv na dodir i manju refleksiju svjetla, a zaslon je zaštićen od vlage. Zahvaljujući unaprijed instaliranom operativnom sustavu Android 12, moguće je personalizirati monitor instaliranjem aplikacija izravno na monitor. Tehnologija Power over Ethernet (POE) omogućuje uspostavljanje podatkovne veze i napajanja putem jednog kabela, pojednostavljujući sve instalacije. Zahvaljujući integriranom NFC/RFID modulu, računalo s dodirnom pločom može se bežično povezati s uređajima ili Oznake komuniciraju u neposrednoj blizini, a RGB LED svjetlosna traka jasno i intuitivno prikazuje status dostupnosti sobe. Zajedno s ugrađenom kamerom od 5 megapiksela, mikrofonom i zvučnicima i mikrofonom, nudi neograničene, interaktivne mogućnosti instalacije.
RGB LED traka svjetla
RGB LED svjetlosna traka jasno i intuitivno pokazuje status dostupnosti prostorije.
NFC & RFID modul
Zahvaljujući NFC/RFID modulu, Touch Panel PC može bežično komunicirati s aktiviranim uređajima ili oznakama u neposrednoj blizini.
Povezivost
RJ45 (LAN) priključak, koji podržava Power over Ethernet (POE) tehnologiju, omogućuje i podatkovnu vezu i napajanje putem jednog kabela, pojednostavljujući instalaciju u područjima gdje bi mnogo kabela smetalo okolini.
Android operativni sustav
Zahvaljujući operativnom sustavu Android, možete jednostavno prilagoditi zaslon svojim potrebama instaliranjem aplikacija izravno na zaslon.
Integrirana web kamera, mikrofon i zvučnici
To čini zaslon savršenim rješenjem za polu- ili potpuno automatizirana rješenja recepcije, omogućujući tvrtkama da prate i upravljaju prometom posjetitelja u dvorani za recepciju bez ugrožavanja sigurnosti zaposlenika, posjetitelja i imovine tvrtke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Integrirana web kamera, mikrofon i zvučnici
- Android operativni sustav
- Povezivost
- NFC & RFID modul
- RGB LED traka svjetla
- Bluetooth®
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)