Iiyama ProLite X3270QSU-B1 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) 80 cm (31.5 palac) 2560 x 1440 piksel 16:9
- Kataloški br:
- 3135673 - 62
- Oznaka:
- X3270QSU-B1
- EAN:
- 4948570123643
- Kataloški br:
- 3135673 - 62
- Oznaka:
- X3270QSU-B1
- EAN:
- 4948570123643
Iiyama ProLite X3270QSU-B1 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) 80 cm (31.5 palac) 2560 x 1440 piksel 16:9
775.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 80 cm (31.5 palac) QHD, 2560 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 3 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, slušalice (3.5 mm jack), USB 3.2 (gen. 1);redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, Kensington brava, priključak za slušalice, nagibni, ugređeni zvučnici
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 2560 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (inči) | 31.5 palac |
| Zaslon (inči) | 31 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 3 ms |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 80000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1200 : 1 |
| Razmak piksela | 0.272 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort slušalice (3.5 mm jack) USB 3.2 (gen. 1) |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 3 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija Kensington brava priključak za slušalice nagibni ugređeni zvučnici |
| Glazbena snaga (maks.) | 4 W |
| Nagibni kut | -4/+22 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 89 ° |
| Premaz zaslona | mat |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD Adaptive-Sync |
| Širina | 726 mm |
| Visina | 504 mm |
| Dubina | 222 mm |
| Težina | 6.9 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| dim. | (Š x V x D) 726 x 504 x 222 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib |
| OSD jezici | Engleski Njemački Francuski Talijanski Poljski Ruski Španjolski Nizozemski Japanski Češki |
| veličina zaslona | 30 palac - 32 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | QHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Zaslon | 80 cm (31.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 27 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 35 W |
Opis
Opis
ProLite . Opremljen USB čvorištem, HDMI i DisplayPort priključcima, zvučnicima, utičnicom za slušalice i značajkom smanjenja plavog svjetla za smanjenje zamora očiju, ovaj 32" monitor izvrstan je izbor za postavke s više monitora.
WQHD
Uz WQHD rezoluciju (2560x1440p), vaš monitor je spreman za prikaz slika visoke rezolucije. To znači da možete smjestiti više informacija na svoj zaslon, preko 76% više u usporedbi s monitorom s Full HD rezolucijom (1920x1080).
IPS TEHNOLOGIJA
IPS zasloni najpoznatiji su po svojim širokim kutovima gledanja i prirodnim, vrlo preciznim bojama. Posebno su prikladni za aplikacije koje su kritične prema boji.
TEHNOLOGIJA BEZ TREPERENJA + PLAVO SVJETLO
Vrhunsko rješenje za ugodan rad i dobrobit vaših očiju. Monitori bez treperenja s funkcijom redukcije plavog svjetla značajno smanjuju naprezanje i umor očiju zbog brzine osvježavanja i emitiranog plavog svjetla u usporedbi s konvencionalnim monitorima.
ZVUČNICI I SLUŠALICE
Želiš li se igrati s prijateljima? Jednostavno koristite integrirane, visokokvalitetne stereo zvučnike. Ne želite nikome smetati? Zatim uključite slušalice i pojačajte zvuk.
ACR
Omjer kontrasta je mjera koja predstavlja najveću relativnu razliku u svjetlini između crne i bijele.
ACR (Advanced Contrast Ratio) je značajka koja automatski mijenja kontrast i svjetlinu. Za savršene slike prilikom gledanja filmova ili igranja igrica.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
WQHD
Uz WQHD rezoluciju (2560x1440p), vaš monitor je spreman za prikaz slika visoke rezolucije. To znači da možete smjestiti više informacija na svoj zaslon, preko 76% više u usporedbi s monitorom s Full HD rezolucijom (1920x1080).
IPS TEHNOLOGIJA
IPS zasloni najpoznatiji su po svojim širokim kutovima gledanja i prirodnim, vrlo preciznim bojama. Posebno su prikladni za aplikacije koje su kritične prema boji.
TEHNOLOGIJA BEZ TREPERENJA + PLAVO SVJETLO
Vrhunsko rješenje za ugodan rad i dobrobit vaših očiju. Monitori bez treperenja s funkcijom redukcije plavog svjetla značajno smanjuju naprezanje i umor očiju zbog brzine osvježavanja i emitiranog plavog svjetla u usporedbi s konvencionalnim monitorima.
ZVUČNICI I SLUŠALICE
Želiš li se igrati s prijateljima? Jednostavno koristite integrirane, visokokvalitetne stereo zvučnike. Ne želite nikome smetati? Zatim uključite slušalice i pojačajte zvuk.
ACR
Omjer kontrasta je mjera koja predstavlja najveću relativnu razliku u svjetlini između crne i bijele.
ACR (Advanced Contrast Ratio) je značajka koja automatski mijenja kontrast i svjetlinu. Za savršene slike prilikom gledanja filmova ili igranja igrica.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)