Iiyama ProLite XCB3494WQSU-B1 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 86.4 cm (34 palac) 3440 x 1440 piksel 21
- Kataloški br:
- 3450513 - 62
- Oznaka:
- XCB3494WQSU-B1
- EAN:
- 4948570125135
- Kataloški br:
- 3450513 - 62
- Oznaka:
- XCB3494WQSU-B1
- EAN:
- 4948570125135
Iiyama ProLite XCB3494WQSU-B1 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 86.4 cm (34 palac) 3440 x 1440 piksel 21
955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 86.4 cm (34 palac) UWQHD, 3440 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 0.4 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: DisplayPort;zakrivljen zaslon, ugređeni zvučnici, priključak za slušalice, VESA nosač 100 x 100 mm, WQHD rezolucija, USB priključna stanica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3440 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 86.7 cm |
| Zaslon (inči) | 34 palac |
| Zaslon (inči) | 34 palac |
| Format slike | 21:9 |
| Panel tehnologija | VA LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Vrijeme reakcije | 0.4 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 80000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 3000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.232 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | DisplayPort |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB | 4 x |
| Broj USB 3.2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Određene značajke | zakrivljen zaslon ugređeni zvučnici priključak za slušalice VESA nosač 100 x 100 mm WQHD rezolucija USB priključna stanica |
| Glazbena snaga (maks.) | 5 W |
| Nagibni kut | -5/+23 |
| Podešavanje visine | 150 mm |
| Kut rotacije | 90 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | mat |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD FreeSync Premium |
| Zakrivljeni ekran | da |
| Širina | 807 mm |
| Visina | 576 mm |
| Dubina | 245.5 mm |
| Težina | 9.7 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 807 x 576 x 245.5 mm |
| veličina zaslona | 33 palac - 37 palac |
| Vrsta prikaza | 120 Hz |
| Područje primjene | ured |
| Razlučivost zaslona | UWQHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 86.4 cm (34 palac) |
| Razlučivost zaslona | UWQHD (3440 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 86.4 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 55 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 245.5 mm |
| Rezolucija prikaza | 3440 x 1440 Pixel |
| Visina uređaja (bez postolja) | 426 mm |
| Tip | Interno |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| 2 | |
| da | |
| 807 mm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 W | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 15 cm | |
| 99 % | |
| da | |
| da | |
| 93 % | |
| 30 - 180 kHz | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 32 kWh | |
| 0.4 ms | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 13.8 kg | |
| ne | |
| da | |
| 33.4 cm | |
| 79.7 cm |
Opis
Opis
ProLite XCB3493WQSU je zakrivljeni monitor od 34" (86,7 cm) s VA panelom koji nudi visoki kontrast, duboke crne boje i široke kutove gledanja za konzistentnu kvalitetu slike iz bilo koje perspektive. UWQHD (ultraširoki QHD) rezolucija nudi izuzetno široko (21:9) područje gledanja. Zahvaljujući velikoj površini zaslona i visokoj gustoći piksela, idealan je za sve koji žele koristiti aplikacije paralelno, gledati sadržaj širokog zaslona ili poboljšati svoje igraće iskustvo.
Za dodatnu udobnost i fleksibilnost, stalak s podesivom visinom od 150 mm omogućuje vam podešavanje položaja zaslona prema vašoj želji. Osim toga, tehnologija bez treperenja i smanjenje plavog svjetla smanjuju umor očiju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Za dodatnu udobnost i fleksibilnost, stalak s podesivom visinom od 150 mm omogućuje vam podešavanje položaja zaslona prema vašoj želji. Osim toga, tehnologija bez treperenja i smanjenje plavog svjetla smanjuju umor očiju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)