Iiyama ProLite XUB2797HSN-B2 LED zaslon
- Kataloški br:
- 3389024 - 62
- Oznaka:
- XUB2797HSN-B2
- EAN:
- 4948570124978
- Kataloški br:
- 3389024 - 62
- Oznaka:
- XUB2797HSN-B2
- EAN:
- 4948570124978
Iiyama ProLite XUB2797HSN-B2 LED zaslon
805.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
805.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, slušalice (3.5 mm jack), USB, USB-C®;redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, Kensington brava, priključak za slušalice, nagibni, ugređeni zvučnici, okreće se na format portreta (pivot), podesiva visina, okretni
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.5 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 1 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 80000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.311 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort slušalice (3.5 mm jack) USB USB-C® |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija Kensington brava priključak za slušalice nagibni ugređeni zvučnici okreće se na format portreta (pivot) podesiva visina okretni |
| Glazbena snaga (maks.) | 4 W |
| Nagibni kut | -5/+23 |
| Podešavanje visine | 150 mm |
| Kut rotacije | 90 ° |
| Zakretni kut | 120 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 89 ° |
| Premaz zaslona | mat |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD Adaptive-Sync |
| Širina | 612 mm |
| Visina | 400 mm |
| Dubina | 210 mm |
| Težina | 6 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| dim. | (Š x V x D) 612 x 400 x 210 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib visina Pivot (rotacija) okretanje |
| OSD jezici | Engleski Njemački Francuski Talijanski Poljski Ruski Španjolski Nizozemski Japanski Češki |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 22 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 22 W |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
ProLite XUB2797HSN opremljen je USB-C dockom koji omogućuje istovremeni prijenos struje, podataka, video i audio signala - bez gubitka kvalitete i sa samo jednim kabelom! Ako je monitor spojen na LAN kabel s internetskom vezom, vaše će se prijenosno računalo automatski spojiti na istu mrežu. DisplayPort veza omogućuje vam povezivanje s drugim monitorom, omogućujući vam brzo i jednostavno povećanje zaslona ako je potrebno. XUB2797HSN dolazi s postoljem od 150 mm podesivim po visini s funkcijom zakretanja i okretanja tako da možete jednostavno prilagoditi položaj zaslona prema svojim potrebama.
USB-C priključna stanica
USB-C dock vam daje mogućnost povezivanja prijenosnog računala s monitorom jednim kabelom. Svi se podaci prenose iznimno brzo dok istovremeno napajaju i pune vaš uređaj. Računalni miš, tipkovnica ili web kamera također se mogu spojiti na monitor preko dodatnih USB priključaka. Uživajte u redu na svom stolu i izbjegavajte dosadne zapetljane kablove. Značajke se razlikuju ovisno o USB-C podršci vašeg prijenosnog računala.
IPS tehnologija
IPS zasloni najpoznatiji su po širokim kutovima gledanja i prirodnim, vrlo preciznim bojama. Posebno su prikladni za aplikacije koje su kritične prema boji.
Tehnologija BEZ TREPERENJA + PLAVO SVJETLO
Vrhunsko rješenje za udoban rad i dobrobit vaših očiju. Monitori bez treperenja s funkcijom smanjenja plavog svjetla značajno smanjuju naprezanje očiju i umor uzrokovan brzinom osvježavanja i plavim svjetlom koje emitira, u usporedbi s konvencionalnim monitorima.
HAS (150mm) + Pivot (rotacija na obje strane)
S postoljem podesivim po visini možete stvoriti ergonomski radni položaj koji ispunjava sve zdravstvene i sigurnosne zahtjeve. To ne samo da sprječava zdravstvene probleme, već i povećava vašu produktivnost. Uz funkciju zakretanja, zaslon se može rotirati iz pejzažnog u portretni format. Ova značajka može biti korisna ako aplikacija zahtijeva veću visinu od širine.
zvučnike i slušalice
Želiš li se igrati s prijateljima? Jednostavno koristite integrirane, visokokvalitetne stereo zvučnike. Ne želiš nikome smetati? Zatim uključite slušalice i pojačajte zvuk.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
USB-C priključna stanica
USB-C dock vam daje mogućnost povezivanja prijenosnog računala s monitorom jednim kabelom. Svi se podaci prenose iznimno brzo dok istovremeno napajaju i pune vaš uređaj. Računalni miš, tipkovnica ili web kamera također se mogu spojiti na monitor preko dodatnih USB priključaka. Uživajte u redu na svom stolu i izbjegavajte dosadne zapetljane kablove. Značajke se razlikuju ovisno o USB-C podršci vašeg prijenosnog računala.
IPS tehnologija
IPS zasloni najpoznatiji su po širokim kutovima gledanja i prirodnim, vrlo preciznim bojama. Posebno su prikladni za aplikacije koje su kritične prema boji.
Tehnologija BEZ TREPERENJA + PLAVO SVJETLO
Vrhunsko rješenje za udoban rad i dobrobit vaših očiju. Monitori bez treperenja s funkcijom smanjenja plavog svjetla značajno smanjuju naprezanje očiju i umor uzrokovan brzinom osvježavanja i plavim svjetlom koje emitira, u usporedbi s konvencionalnim monitorima.
HAS (150mm) + Pivot (rotacija na obje strane)
S postoljem podesivim po visini možete stvoriti ergonomski radni položaj koji ispunjava sve zdravstvene i sigurnosne zahtjeve. To ne samo da sprječava zdravstvene probleme, već i povećava vašu produktivnost. Uz funkciju zakretanja, zaslon se može rotirati iz pejzažnog u portretni format. Ova značajka može biti korisna ako aplikacija zahtijeva veću visinu od širine.
zvučnike i slušalice
Želiš li se igrati s prijateljima? Jednostavno koristite integrirane, visokokvalitetne stereo zvučnike. Ne želiš nikome smetati? Zatim uključite slušalice i pojačajte zvuk.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)