Iiyama SDM-L Slot PC-Module, Intel® Core™ i3-12 PC modul
- Kataloški br:
- 3308265 - 62
- Oznaka:
- SDM31201BC-1L
- EAN:
- 4948570033348
- Kataloški br:
- 3308265 - 62
- Oznaka:
- SDM31201BC-1L
- EAN:
- 4948570033348
Iiyama SDM-L Slot PC-Module, Intel® Core™ i3-12 PC modul
2,050.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,050.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC modul |
| Sučelje | USB a USB-C® HDMI™ RJ45 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Boja | višebojna |
| dim. | (Š x V x D) 192 x 25 x 110 mm |
| Širina | 192 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 110 mm |
| Težina | 400 g |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Model | SDM31201BC-1L |
Opis
Opis
Ovo mini SDM-L računalo s Intel® Core™ i3 procesorom pretvara vaš iiyama zaslon velikog formata serije ProLite LH54 i LH75 (50" i veći) u samostalno rješenje. Opremljen je snažnim Intel® procesorom, integriranom Ultra HD grafikom i brzim SSD-om. Dodatno, ima 4 USB3.2 Gen1 porta i 2 Type-C porta (USB3.2 + DP ALT).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije daju se bez jamstva. Proizvođač zadržava pravo izmjena dizajna i specifikacija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.