Iiyama TE7512MIS-B4AG Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 189.3 cm 75 palac 3840 x 2160 Pixel
- Kataloški br:
- 3436603 - 62
- Oznaka:
- TE7512MIS-B4AG
- EAN:
- 4948570125494
- Kataloški br:
- 3436603 - 62
- Oznaka:
- TE7512MIS-B4AG
- EAN:
- 4948570125494
Iiyama TE7512MIS-B4AG Digital Signage zaslon Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) 189.3 cm 75 palac 3840 x 2160 Pixel
6,560.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,560.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 189.3 cm (75 palac)
- Rezolucija prikaza: 3840 x 2160 Pixel
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): G (A - G)
- dizajn bez ventilatora, "Thin bezel" dizajn, Android, Kiosk modus, senzor svjetla, Low Blue Light, funkcija reprodukcije medija, OPS utor, uključen softver, zaslon osjetljiv na dodir
- Vrijeme rada (ploča): 24/7
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Digital Signage zaslon |
| Zaslon (inči) | 75 palac |
| Određene značajke | dizajn bez ventilatora "Thin bezel" dizajn Android Kiosk modus senzor svjetla Low Blue Light funkcija reprodukcije medija OPS utor uključen softver zaslon osjetljiv na dodir |
| Tehnologija prikaza | LCD |
| Vrijeme rada (ploča) | 24/7 |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 5000 : 1 |
| Kut gledanja | 178 ° |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Razmak piksela (H) | 0.430 mm |
| Razmak piksela (V) | 0.430 mm |
| Format slike | 16:9 |
| Mrežna-/Internet funkcija | WiFi Bluetooth® LAN |
| Nadzor | zaslon osjetljiv na dodir daljinski upravljač |
| Broj HDMI priključka | 3 |
| Broj USB | 6 x |
| Sučelje | VGA HDMI® ulaz DisplayPort USB-C® audio Line-in RS232c RJ45 infracrveni HDMI® izlaz S/PDIF (optički) audio Line-out USB 3.2 (gen. 1) Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Napajanje strujom | AC 100 - 240 V |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| VESA standard | 800 x 400 mm |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 1709 x 1020 x 98 mm |
| Širina | 1709 mm |
| Visina | 1020 mm |
| Dubina | 98 mm |
| Težina | 39 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Zaslon | 190.5 cm (75 palac) |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 190.5 cm |
| Zaslon (cm) | 189.3 cm |
| Zaslon (inči) | 75 palac |
| Godišnja potrošnja energije | 174 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 174 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
| Dinamički kontrast | 8000 : 1 |
| Broj 10 Gigabit LAN | 2 x |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 3 x |
| Broj USB tip A 3.0 | 5 x |
| Broj USB 3.2 | 5 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Određene značajke | ugređeni zvučnici |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Vrijeme reakcije | 6.5 ms |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
Opis
Opis
TE7512MIS-B4AG je izniman 4K UHD interaktivni zaslon dizajniran od strane tvrtke iiyama za poboljšanje suradnje, komunikacije i angažmana. S ključnim značajkama poput LCD zaslona Zero Airgap koji eliminira paralaksu pokreta, preciznog PureTouch IR-a, iiWare 13E s Androidom 14, WiFi-ja i iiyama DMS-a (sustava za upravljanje uređajima), ovaj zaslon transformira način na koji komunicirate sa sadržajem, čineći ga bitnim alatom za moderne radne prostore i obrazovne ustanove.
Zahvaljujući novom 4K sučelju s jednostavnom prijavom, više korisničkih profila i pristupom vlastitim prilagođenim aplikacijama i diskovima u oblaku, kao i prethodno stvorenim podacima, možete otključati punu snagu Windows i Office aplikacija. iiyama TE7512MIS-B4AG tako postaje visoko personaliziran i fleksibilan uređaj u hibridnom okruženju za više korisnika.
S iiyama Shareom i aplikacijom EShare možete bežično i lakše nego ikad prije surađivati te bez napora razvijati ideje. Ovaj zaslon transformira moderna radna mjesta, obrazovne ustanove, dinamične konferencijske dvorane i još mnogo toga. Poboljšajte svoje interaktivno iskustvo s iiyama TE12 serijom zaslona i prigrlite budućnost vizualne komunikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zahvaljujući novom 4K sučelju s jednostavnom prijavom, više korisničkih profila i pristupom vlastitim prilagođenim aplikacijama i diskovima u oblaku, kao i prethodno stvorenim podacima, možete otključati punu snagu Windows i Office aplikacija. iiyama TE7512MIS-B4AG tako postaje visoko personaliziran i fleksibilan uređaj u hibridnom okruženju za više korisnika.
S iiyama Shareom i aplikacijom EShare možete bežično i lakše nego ikad prije surađivati te bez napora razvijati ideje. Ovaj zaslon transformira moderna radna mjesta, obrazovne ustanove, dinamične konferencijske dvorane i još mnogo toga. Poboljšajte svoje interaktivno iskustvo s iiyama TE12 serijom zaslona i prigrlite budućnost vizualne komunikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije daju se bez jamstva. Proizvođač zadržava pravo izmjena dizajna i specifikacija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)