Iiyama XCB3497WQSNPH-B1 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 86.4 cm (34 palac) 3440 x 1440 piksel 21:9 0.4
- Kataloški br:
- 3414799 - 62
- Oznaka:
- XCB3497WQSNPH-B1
- EAN:
- 4948570125296
- Kataloški br:
- 3414799 - 62
- Oznaka:
- XCB3497WQSNPH-B1
- EAN:
- 4948570125296
Iiyama XCB3497WQSNPH-B1 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 86.4 cm (34 palac) 3440 x 1440 piksel 21:9 0.4
1,615.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,615.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 86.4 cm (34 palac) UWQHD, 3440 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 0.4 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: utičnica za mikrofon;zakrivljen zaslon, redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, ugređeni zvučnici, ugrađeni mikrofon, integrirani KVM prekidač, priključak za slušalice, nagibni, Ultra WQHD rezolucija, VESA nosač 100 x 100 mm, USB priključna stanica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3440 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 86.7 cm |
| Zaslon (inči) | 34 palac |
| Zaslon (inči) | 34 palac |
| Format slike | 21:9 |
| Panel tehnologija | VA LED |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Vrijeme reakcije | 0.4 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 3000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 3000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.232 mm |
| Boja | mat-crna |
| Sučelje | utičnica za mikrofon |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Određene značajke | zakrivljen zaslon redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija ugređeni zvučnici ugrađeni mikrofon integrirani KVM prekidač priključak za slušalice nagibni Ultra WQHD rezolucija VESA nosač 100 x 100 mm USB priključna stanica |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 x 5 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD FreeSync Premium |
| Zakrivljeni ekran | da |
| Širina | 807 mm |
| Visina | 443 mm |
| Dubina | 239.5 mm |
| Težina | 9.7 kg |
| Napajanje strujom | 110 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 807 x 443 x 239.5 mm |
| OSD jezici | Engleski Njemački Francuski Španjolski Talijanski Ruski Japanski Češki Nizozemski Poljski |
| veličina zaslona | 33 palac - 37 palac |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | UWQHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 86.4 cm (34 palac) |
| Razlučivost zaslona | UWQHD (3440 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 86.4 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 55 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
ProLite XCB3497WQSNPH-B1
34" (86,4 cm) VA UWQHD zakrivljeni monitor s integriranom Windows Hello kamerom i mikrofonom, USB-C priključnom stanicom, LAN-om, KVM preklopnikom i postoljem podesivim po visini od 150 mm.
Upoznajte XCB3497WQSNPH – zakrivljeni all-in-one monitor od 34" (86,4 cm) dizajniran za učinkovitost bez napora. S integriranim KVM preklopnikom i USB-C priključnom stanicom možete jednostavno upravljati više uređaja i spojiti prijenosno računalo jednim kabelom. Živahna VA ploča pruža zapanjujuće boje, duboki kontrast i široke kutove gledanja za impresivno iskustvo. Osim toga, pametne značajke poput 5MP web kamere s autofokusom i Windows Hello, ergonomskog postolja podesivog po visini i tehnologija za zaštitu očiju osiguravaju vam udoban i produktivan rad tijekom cijelog dana.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- HDCP
- Podrška za adaptivnu sinkronizaciju: FreeSync Premium HDMI: 2560 x 1440 @48-100Hz, DP / USB-C: 3440 x 1440 @48-120Hz
- Dodaci: Integrirana web kamera od 5 MP s autofokusom, mikrofonom i zaslonom za privatnost, kompatibilna s Windows Hello
- Zaštita od krađe: Pripremljeno za Kensington lock™, DDC2B, Mac OSX
- Upravljanje kabelima.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)