Iiyama XU2793HSU-B7 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 1 ms Di
- Kataloški br:
- 3414798 - 62
- Oznaka:
- XU2793HSU-B7
- EAN:
- 4948570124602
- Kataloški br:
- 3414798 - 62
- Oznaka:
- XU2793HSU-B7
- EAN:
- 4948570124602
Iiyama XU2793HSU-B7 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 1 ms Di
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)Sučelja: DisplayPort;redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, puna HD resolucija, podesiva visina, ugređeni zvučnici, priključak za slušalice, nagibni, VESA nosač 100 x 100 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 1 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 1300 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1300 : 1 |
| Razmak piksela | 0.311 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | DisplayPort |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB | 1 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija puna HD resolucija podesiva visina ugređeni zvučnici priključak za slušalice nagibni VESA nosač 100 x 100 mm |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 x 2 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD Adaptive-Sync |
| Širina | 611.5 mm |
| Visina | 435 mm |
| Dubina | 189 mm |
| Težina | 3.8 kg |
| Napajanje strujom | 110 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 611.5 x 435 x 189 mm |
| OSD jezici | Engleski Njemački Francuski Španjolski Talijanski Ruski Japanski Češki Nizozemski Poljski |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | IPS tehnologija |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 17 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 W | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 30 - 110 kHz | |
| 96 % | |
| da | |
| da | |
| 72 % | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 22 kWh | |
| 1 ms | |
| da | |
| da | |
| 5.3 kg | |
| ne | |
| da | |
| 33.6 cm | |
| 59.8 cm |
Opis
Opis
27" (68,5 cm) monitor s IPS tehnologijom panela, USB hubom i brzinom osvježavanja od 100 Hz
ProLite XU2793HSU dizajniran je za elegantan i besprijekoran radni prostor. Njegov elegantni dizajn od ruba do ruba savršen je za postavke s više monitora, omogućujući vam fokusiranje bez ometanja. IPS panel pruža žive, realistične boje iz svakog kuta gledanja - idealno za fotografske aplikacije, web dizajn ili svakodnevno pregledavanje. Brzina osvježavanja od 100 Hz s funkcijom AdaptiveSync osigurava glatke pokrete, tako da zadatke možete obavljati brže i lakše. Integrirani zvučnici, USB priključci, HDMI, DisplayPort i priključak za slušalice osiguravaju da su svi priključci lako dostupni. Tehnologija bez treperenja i reduktor plavog svjetla štite vaše oči i osiguravaju cjelodnevnu udobnost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
ProLite XU2793HSU dizajniran je za elegantan i besprijekoran radni prostor. Njegov elegantni dizajn od ruba do ruba savršen je za postavke s više monitora, omogućujući vam fokusiranje bez ometanja. IPS panel pruža žive, realistične boje iz svakog kuta gledanja - idealno za fotografske aplikacije, web dizajn ili svakodnevno pregledavanje. Brzina osvježavanja od 100 Hz s funkcijom AdaptiveSync osigurava glatke pokrete, tako da zadatke možete obavljati brže i lakše. Integrirani zvučnici, USB priključci, HDMI, DisplayPort i priključak za slušalice osiguravaju da su svi priključci lako dostupni. Tehnologija bez treperenja i reduktor plavog svjetla štite vaše oči i osiguravaju cjelodnevnu udobnost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- HDCP
- i-Style boja
- Zaštita od krađe: Pripremljeno za Kensington lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX
- Upravljanje kabelima.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)