Iiyama XUB3297QSNP-B1 LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 81.3 cm (32 palac) 2560 x 1440 piksel 16:9 1 ms
- Kataloški br:
- 3436596 - 62
- Oznaka:
- XUB3297QSNP-B1
- EAN:
- 4948570124435
- Kataloški br:
- 3436596 - 62
- Oznaka:
- XUB3297QSNP-B1
- EAN:
- 4948570124435
Iiyama XUB3297QSNP-B1 LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 81.3 cm (32 palac) 2560 x 1440 piksel 16:9 1 ms
1,255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 81.3 cm (32 palac) QHD, 2560 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, USB-C®, USB 3.2 (gen. 1), RJ45;redukcija plavog svjetla, USB priključna stanica, Kensington brava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 2560 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (inči) | 32 palac |
| Zaslon (inči) | 32 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 1 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 80000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.273 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® USB 3.2 (gen. 1) RJ45 |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 3 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla USB priključna stanica Kensington brava |
| Glazbena snaga (maks.) | 2.5 W |
| Nagibni kut | -5/+23 |
| Podešavanje visine | 150 mm |
| Kut rotacije | 45 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Širina | 714 mm |
| Visina | 602 mm |
| Dubina | 245.5 mm |
| Težina | 9.5 kg |
| dim. | (Š x V x D) 714 x 602 x 245.5 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | visina rotacija nagib |
| OSD jezici | Engleski Njemački Francuski Talijanski Ruski Japanski Češki Nizozemski Poljski |
| veličina zaslona | 30 palac - 32 palac |
| Razlučivost zaslona | QHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 81.3 cm (32 palac) |
| Razlučivost zaslona | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 81.3 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 32 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 40 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
Opis
Opis
Otkrijte XUB3297QSNP, 32'' (80 cm) QHD monitor koji povećava vašu produktivnost i optimizira vaš radni prostor. Zahvaljujući integriranom USB-C priključnom priključku, možete spojiti prijenosno računalo jednim kabelom i prenositi videozapise, podatke i do 95 W snage, a istovremeno održavati svoj stol čistim i urednim.
Integrirani KVM prekidač također vam omogućuje upravljanje dvama računalima s jednom tipkovnicom i mišem, što multitasking čini izuzetno jednostavnim. Spajanje putem USB-C priključka također omogućuje vašem prijenosnom računalu trenutni pristup LAN mreži, dok DisplayPort izlaz podržava lančano povezivanje za besprijekorne postavke više monitora.
IPS panel pruža žive boje i široke kutove gledanja, što ga čini savršenim za rad, stvaranje sadržaja ili zabavu. Za cjelodnevnu udobnost, ima postolje podesivo po visini od 150 mm, tehnologiju FlickerFree i redukciju plavog svjetla za smanjenje naprezanja očiju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Integrirani KVM prekidač također vam omogućuje upravljanje dvama računalima s jednom tipkovnicom i mišem, što multitasking čini izuzetno jednostavnim. Spajanje putem USB-C priključka također omogućuje vašem prijenosnom računalu trenutni pristup LAN mreži, dok DisplayPort izlaz podržava lančano povezivanje za besprijekorne postavke više monitora.
IPS panel pruža žive boje i široke kutove gledanja, što ga čini savršenim za rad, stvaranje sadržaja ili zabavu. Za cjelodnevnu udobnost, ima postolje podesivo po visini od 150 mm, tehnologiju FlickerFree i redukciju plavog svjetla za smanjenje naprezanja očiju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)