Iiyama XUB3493WQSU-B6 LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 86.4 cm (34 palac) 3440 x 1440 piksel 21:9 1 ms
- Kataloški br:
- 3436605 - 62
- Oznaka:
- XUB3493WQSU-B6
- EAN:
- 4948570125609
- Kataloški br:
- 3436605 - 62
- Oznaka:
- XUB3493WQSU-B6
- EAN:
- 4948570125609
Iiyama XUB3493WQSU-B6 LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 86.4 cm (34 palac) 3440 x 1440 piksel 21:9 1 ms
1,330.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,330.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 86.4 cm (34 palac) UWQHD, 3440 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, USB-C®, USB 3.2 (gen. 1);redukcija plavog svjetla, Kensington brava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3440 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 86.7 cm |
| Zaslon (inči) | 34 palac |
| Zaslon (inči) | 34 palac |
| Format slike | 21:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Vrijeme reakcije | 1 ms |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 80000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.233 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® USB 3.2 (gen. 1) |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB 3.2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Kensington brava |
| Glazbena snaga (maks.) | 5 W |
| Nagibni kut | -5/+23 |
| Podešavanje visine | 150 mm |
| Kut rotacije | 45 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Širina | 817 mm |
| Visina | 572.5 mm |
| Dubina | 245.5 mm |
| Težina | 9.6 kg |
| dim. | (Š x V x D) 817 x 572.5 x 245.5 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | visina rotacija nagib |
| OSD jezici | Engleski Njemački Francuski Španjolski Talijanski Ruski Japanski Češki Nizozemski Poljski |
| veličina zaslona | 33 palac - 37 palac |
| Razlučivost zaslona | UWQHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 86.4 cm (34 palac) |
| Razlučivost zaslona | UWQHD (3440 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 86.4 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 31 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 44 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
Opis
Opis
S UWQHD rezolucijom od 21:9, ProLite XUB3493WQSU nudi prošireno područje radne površine koje je idealno za rad s više aplikacija istovremeno. IPS panel osigurava točnu reprodukciju boja i široke kutove gledanja, pogodne i za detaljan rad i za zabavu. Opremljen funkcijama slike u slici (PiP) i slike uz sliku (PbP), monitor omogućuje istovremeni prikaz sadržaja iz dva različita izvora. Ovo je posebno korisno za korisnike koji trebaju pratiti više sustava ili uspoređivati podatke između različitih uređaja bez potrebe za drugim monitorom.
Postolje s podesivom visinom od 150 mm omogućuje vam podešavanje položaja zaslona prema vašoj želji, dok značajka FlickerFree i smanjenje plavog svjetla smanjuju umor očiju. XUB3493WQSU nudi praktično i fleksibilno rješenje za korisnike koji cijene učinkovitost, jasnoću i udobnost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Postolje s podesivom visinom od 150 mm omogućuje vam podešavanje položaja zaslona prema vašoj želji, dok značajka FlickerFree i smanjenje plavog svjetla smanjuju umor očiju. XUB3493WQSU nudi praktično i fleksibilno rješenje za korisnike koji cijene učinkovitost, jasnoću i udobnost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)