IMI NORGREN 602112148 kuglasti ventil Unutarnji navoj: Rp 1/2" 0.4 do 40 bar 1 kom.
- Kataloški br:
- 3296739 - 62
- Oznaka:
- 602112148
- EAN:
- 2050011334265
- Kataloški br:
- 3296739 - 62
- Oznaka:
- 602112148
- EAN:
- 2050011334265
IMI NORGREN 602112148 kuglasti ventil Unutarnji navoj: Rp 1/2" 0.4 do 40 bar 1 kom.
46.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
46.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kuglasti ventil |
| Unutarnji navoj | Rp 1/2" |
| Proizvođač-br. dijela | 602112148 |
| Pogonska tempratura | -20 °C (min) |
| Min. radna temperatura | -20 °C |
| Radni tlak (maks | 40 bar |
| Radni tlak (min.) | 0.4 bar |
| Područje radnog tlaka | 0.4 do 40 bar |
| Radni medij | komprimirani zrak voda mineralno ulje |
| Promjer | 15 mm |
| Visina | 55 mm |
| Dužina | 117.5 mm |
| Širina | 30 mm |
| Maks. temperatura okoline | +90 °C |
| Min. temperatura okoline | -15 °C |
Opis
Opis
Ventil 602112148 Kuglasti ventili serije 60
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.