IMI NORGREN 6021121C8 kuglasti ventil Unutarnji navoj: Rp 2" 0.4 do 40 bar 1 kom.
- Kataloški br:
- 3297005 - 62
- Oznaka:
- 6021121C8
- EAN:
- 2050011336665
- Kataloški br:
- 3297005 - 62
- Oznaka:
- 6021121C8
- EAN:
- 2050011336665
IMI NORGREN 6021121C8 kuglasti ventil Unutarnji navoj: Rp 2" 0.4 do 40 bar 1 kom.
270.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
270.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kuglasti ventil |
| Unutarnji navoj | Rp 2" |
| Proizvođač-br. dijela | 6021121C8 |
| Pogonska tempratura | -15 °C (min) |
| Min. radna temperatura | -15 °C |
| Radni tlak (maks | 40 bar |
| Radni tlak (min.) | 0.4 bar |
| Područje radnog tlaka | 0.4 do 40 bar |
| Radni medij | komprimirani zrak voda mineralno ulje |
| Promjer | 50 mm |
| Visina | 126 mm |
| Dužina | 229.5 mm |
| Širina | 86 mm |
| Maks. temperatura okoline | +90 °C |
| Min. temperatura okoline | -15 °C |
Opis
Opis
Ventil 6021121C8 kuglasti ventili serije 60
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.