IMI NORGREN brza vijčana spojnica 24K510618 -0.9 do 10 bar
- Kataloški br:
- 3301057 - 62
- Oznaka:
- 24K510618
- EAN:
- 2050011377125
- Kataloški br:
- 3301057 - 62
- Oznaka:
- 24K510618
- EAN:
- 2050011377125
IMI NORGREN brza vijčana spojnica 24K510618 -0.9 do 10 bar
105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brza vijčana spojnica |
| Pogonska tempratura | -18 °C (min) |
| Min. radna temperatura | -18 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 24K510618 |
| dim. | (D x Š x V) 23.5 x 38.35 x 15.7 mm |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Radni tlak (min.) | -0.9 bar |
| Područje radnog tlaka | -0.9 do 10 bar |
| Širina | 38.35 mm |
| Ø cijevi | 6 mm |
| Visina | 15.7 mm |
| Dužina | 23.5 mm |
| Maks. temperatura okoline | +70 °C |
| Min. temperatura okoline | -20 °C |
Opis
Opis
Natisni brzi spojevi
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.