IMI NORGREN elektroventil 04017400 R 1/8, G 1/8 1 kom.
- Kataloški br:
- 3294559 - 62
- Oznaka:
- 4017400
- EAN:
- 2050011313017
- Kataloški br:
- 3294559 - 62
- Oznaka:
- 4017400
- EAN:
- 2050011313017
IMI NORGREN elektroventil 04017400 R 1/8, G 1/8 1 kom.
390.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
390.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonska tempratura | -10 °C (min) |
| Min. radna temperatura | -10 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 04017400 |
| Visina | 24 mm |
| Dužina | 37 mm |
| Širina | 13 mm |
| Priključak | R 1/8 G 1/8 |
| Radni tlak (maks | 7 bar |
| Radni tlak (min.) | 0 bar |
| Vrsta | 04017400 |
| Maks. temperatura okoline | +70 °C |
| Min. temperatura okoline | -10 °C |
| Vrsta proizvoda | elektroventil |
Opis
Opis
Komentar
KV vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama po minuti pri tlaku od nešto manje od 1 bara i temperaturi vode u području od 5 do 30°C. QNn vrijednost je mjera za plinove u litrama po minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.