IMI NORGREN jedinica ventila VS26S527DF313A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3300775 - 62
- Oznaka:
- VS26S527DF313A
- EAN:
- 2050011373318
- Kataloški br:
- 3300775 - 62
- Oznaka:
- VS26S527DF313A
- EAN:
- 2050011373318
IMI NORGREN jedinica ventila VS26S527DF313A 1 kom.
285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | jedinica ventila |
| Pogonska tempratura | -15 °C (min) |
| Proizvođač-br. dijela | VS26S527DF313A |
| dim. | (D x Š x V) 105.5 x 26.5 x 54.5 mm |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Min. radna temperatura | -15 °C |
| Širina | 26.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Maks. temperatura okoline | +50 °C |
| Min. temperatura okoline | -15 °C |
| Visina | 54.5 mm |
| Dužina | 105.5 mm |
| Radni tlak (min.) | 1.6 bar |
| Radni napon | 24 V/DC |
Opis
Opis
Ventil VS26S527DF313A VS26 ISO ventili
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.