IMI NORGREN povratni ventil T50P0012 -0.9 do 16 bar 1 kom.
- Kataloški br:
- 3299488 - 62
- Oznaka:
- T50P0012
- EAN:
- 2050011360790
- Kataloški br:
- 3299488 - 62
- Oznaka:
- T50P0012
- EAN:
- 2050011360790
IMI NORGREN povratni ventil T50P0012 -0.9 do 16 bar 1 kom.
245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | povratni ventil |
| Pogonska tempratura | -20 °C (min) |
| Min. radna temperatura | -20 °C |
| Proizvođač-br. dijela | T50P0012 |
| dim. | (Ø x V) 12 mm x 22 mm |
| Radni tlak (maks | 16 bar |
| Radni tlak (min.) | -0.9 bar |
| Područje radnog tlaka | -0.9 do 16 bar |
| Širina | 90 mm |
| Promjer | 12 mm |
| Visina | 22 mm |
| Dužina | 22 mm |
| Maks. temperatura okoline | +80 °C |
| Min. temperatura okoline | -20 °C |
Opis
Opis
Ventil T50P0012 povratni ventili
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.